Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az baj, ha sajnálom a csúnya...

Az baj, ha sajnálom a csúnya embereket?

Figyelt kérdés

Ma is láttam egy srácot a buszmegállóban, akire ránéztem és egyből megsajnáltam, hogy vajon milyen nehéz lehet neki így párt találni... mert tényleg nagyon menthetetlennek tűnt sajnos :/


Persze alapból is nehéz olyan párt találni, aki minden téren megfelel, passzol, de aki csúnya annak még egy extra nehézség adódik :O


Abba is belegondoltam, hogy mi lenne ha törpe lennék és leszbikus. Na az sem lenne egy leányálom :D


Ja, amúgy igen, nem tudom mit akarok most itt :'D



2013. szept. 20. 00:55
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
7-es: egy ilyen kommenttől még nekem is fáJ a szemem.
2013. szept. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
# 9 de így még lehet, hogy szép vagyok
2013. szept. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Valószínű :D
2013. szept. 20. 01:35
 14/45 anonim válasza:
én tíged sajnállak
2013. szept. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Köszi :'( Örülök, hogy végre valaki engem is sajnál :3
2013. szept. 20. 01:49
 16/45 anonim ***** válasza:
egyébként elég kevés plutónium-238 maradt
2013. szept. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim válasza:
58%

A szépség nagyon relatív dolog.


Lehet hogy ő is rád nézett, és megsajnált s külsőd miatt.


Ne legyél már ennyire elszállva magadtól, hogy te sajnálgatsz másokat. Nagyon visszataszító.

2013. szept. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim válasza:
Hallod, már nem azért, de az előbb irtam ki egy kérdést, ott meg engem oltogatsz, hogy nekem biztos nem jut nő, mert olyan ronda vagyok! Akkor most mi van?
2013. szept. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim válasza:
Nem tudom, szerintem ez normális, másnak is megfordul szerintem ilyen a fejében, és nem feltétlen azért mert el van szállva magától
2013. szept. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 koltt válasza:
Szerintem az a probléma hogy túlságosan felszínes vagy. Mert aki csúnya annak már alapjáraton szar az élete? Én csúnya vagyok. A barátaim sátánnak hívnak, mert elmondásuk szerint csúnya vagyok mint az ördög, de valahogy még sincs probléma a szerelmi életemmel. Eddig aki kellett azt mindig meg tudtam szerezni, és nem tudom hogy miért de akadt egy csomó csaj, akikre csak barátként tekintettem ők meg belém estek. Most akkor mi van?
2013. szept. 20. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!