Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy tegyem rendbe magam?

Hogy tegyem rendbe magam?

Figyelt kérdés

röviden: szar minden.

Vannak céljaim az életbe, kivan tervelve legalább 20 évre előre levetítve az egész és b terv is van. Szépen haladok is, de annyira egyedül érzem magam és olyan érzés fog el, mint ha folyamatos hullám völgyeken mennék keresztül vagy hogy mondjam. Az érzéseket nem könnyű leírni. Elesetnek érzem magam, mások beilleszkednek a szürke hétköznapokba is, de én nem találom magam, mert mindig máshogy érzek. Nem alakult ki bennem ez a rossz családi háttér miatt ami másban igen. Úgy érzem, mint ha nem lennék kész az életre és nem tudok kezelni helyzeteket, mert mindent csak túlgondolok vagy bonyolítok. A hétköznapok nagyon unalmasak, pedig tanulok és még is azt érzem nem tartok sehol és ez miatt nagyon lassan megy az idő és a fejembe lezajlik minden unalmas nap egy pillanat alatt. Ha nem figyelek eléggé és úgy szólok valamit vagy viccelődök, úgy veszik mások, mint ha ellenség ennék vagy rosszat akarnák, legbelül senkinek nem akarnák rosszat soha. Miért nem jön nekem spontán a kiegyen súlyozott énem? Nagyon ritkán vannak jó napjaim, de másokat látok, akik minden helyzetet tudnak kezelni és kiegyensúlyozottak. Én pedig ha erre gondolok csak hülyébben viselkedek és tökszar így az egész..


2013. szept. 23. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:

a hétköznapok mindig unalmasak. Ezért hétköznapok. Ha arra számitasz, hogy holnap valaki felvesz egy havi 8 milliós állásra, akkor álmodozz csak tovább nyugodtan :)


Ha képes vagy reálisan gondolkozni, akkor napról-napra épitsd azt, amire szükséged van

2013. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!