Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan ismerhetném meg magamat?

Hogyan ismerhetném meg magamat?

Figyelt kérdés
Rájöttem hogy nem is tudok magamról szinte semmit.Vannak tippjeim hogy milyen vagyok de nem vagyok benne biztos hogy tényleg ilyen vagyok.Nem tudom mi alapján kéne magamat megítélnem.
2010. márc. 7. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Töltess ki magaddal egy tesztet??
2010. márc. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mégjobb: olvasd el a horoszkópod !
2010. márc. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

00:06-ra ne hallgass

Ez egy baromság. Mikor az emberek elolvassák a horoszkópjukat, akkor téves önképet képeznek.

2010. márc. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Beszélgessetek sokat. :)

Viccen kívül: emlékezz vissza a gyerekkorodra, elemezd a viselkedésedet, kutass a gondolataid között. Beszélgess a barátaiddal, ha fiú vagy, tegyél szert pár (érett gondolkodású) lány ismerősre - összehasonlíthatatlanul értelmesebben lehet velük beszélgetni lélek-témáról, mint a pasik legelslegnagyobb részével. És nem kell magad megítélned, egy reális önkép elég.

2010. márc. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Idővel, amit megtehetsz hogy sokat jársz emberek közé, sport, szakkörök...
2010. márc. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
00:44: Beszélgetnél velem, hogy jobban megismerjem önmagam? Emailben gondoltam..
2010. márc. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
olvass önismereti, életvezetési könyveket, tanulj pszichológiát, szociológiát.
2010. márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!