Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mihez kezdjek ilyen helyzetben?

Mihez kezdjek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Ki nem állhatom az osztályomat. Nem tudok beilleszkedni, kívülálló vagyok, ők mind nagyszájúak, bárkinek beszólnak.

Én csendes, visszahúzódó vagyok, ezt örököltem, és életem során sok csalódás ért, csak átbasztak, csúfoltak,piszkáltak. Ez most is így megy. Csak azért szóltak hozzám, hogy legyen kit kiröhögni. Mostanában aligha szólok hozzá valakihez, csak akin látom, hogy nem köcsög szándék vezérli, és tényleg beszélgetni akar. Ha van a közelben, olyan aki nem szimpatikus, vagy tudom hogy ki fog röhögni, beszólni annak a közelében egy szót sem szólok. Hülyének, butának tartanak. Lehet az is vagyok. Már reggel azon rettegek, hogy mi lesz az iskolában. Rettegek a nyilvános szerepléstől, feleléstől, inkább a halál... Félek ha felszólít a tanár,amikor mindenki rám figyel, mert általában kiröhögnek. Egyszerűen leblokkolok, ha olyan ember társaságában kell lennem akihez rossz élmények kötnek, olyankor nagyon hülye vagyok...

Olyan vagyok mint egy fogyatékos....

16/F Zalaegerszeg.


2013. okt. 3. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Így van ez sajnos. a nyugodt visszafogott csendesebb gyerekek így járnak szintén 16/F
2013. okt. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sajnos nem tudok neked konkrét tanácsot adni,de én is voltam hasonló helyzetben... Négy évig jártam egy olyan gimnáziumba ,ahol rühelltem jóformán mindenkit.Hihetetlen számomra,hogy ez a korosztály valahogy egyre gonoszabb lesz.:( (Tisztelet a kivételnek ,persze) De azt mondhatom,hogy magadat soha ne minősítsd le! Te ezerszer különb vagy ott bárkinél.Sajnos ezeknek az embereknek ezt soha nem lehetne elmagyarázni. Én is jártam olyan lányokkal,akikre egyszerűen nem tudok mást mondani,minthogy rossz emberek.És szerintem ez a legborzalmasabb,amit mondani lehet valakire..Elképzelni sem tudják,hogy milyen görcsöt okoznak embereknek ,és az éveiket keserítik meg. :( De azt gondolom,vagy legalábbis remélem,hogy az élettől úgyis visszakapják egyszer.
2013. okt. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bár...ha jobban belegondolok ,némelyikük még csak nem is szánt szándékkal árt a másiknak ,csak szegények primitívek és buták és bele sem gondolnak abba,hogy mit okoznak.
2013. okt. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ki kell bírni. Hasonló helyzetben voltam én is. A harmadik-negyedik év vége fele a sok férgese kihullott, ettől független én visszahúzódó maradtam. Ugyanúgy féltem feleléstől meg miegymás, amiben most te jársz. Ötödéven már értelmes osztály volt, őket már szerettem, oldottabb is voltam. Mostanra sokkal nyitottabb vagyok, ha valaki leugat, akkor visszaugatok. :D Mi történik ha kiröhögnek? Visszaröhögök, aztán nagy kaland. Bár tudom, hogy milyen helyzetben vagy és hogy ezt nem könnyű megvalósítani. Egyébként nekem sokat segített az, hogy elkezdtem tanulni egy tárgyat és ment is elég jól, sok magabiztosságot adott, hogy láttam nem vagyok olyan szerencsétlen, mint amilyennek hittem magamat. Esetleg ezzel megpróbálkozhatsz te is, ha más nem jobb tanuló leszel, amúgy meg visszatérek az első mondatomra: Ki kell bírni.
2013. okt. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!