Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális az, hogy szeretek...

Normális az, hogy szeretek bulizni, de nem szoktam, mert nincsenek barátaim? Keresem a társaságom, de nem találom. Kerestem suliba (reménytelen), kipróbáltam sportok (ott se tudtam beilleszkedni, mert egyedül nehéz.16/f

Figyelt kérdés
A kérdés lényege, hogy barátok nélkül, hogyan találhatok társaságot?
2009. nov. 9. 19:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Am mondták már nekem, hogy barátnőt kéne találnom és akkor jönne a társaság. De nem ismerek csajokat.:S Suliba nincsenek.
2009. nov. 9. 21:31
 12/17 anonim válasza:
Csatlakozz valamilyen körbe tevékenységhez ami érdekel! Tanulj nyelvet v bármi, ami foglalkoztat. Közben megismersz pár embert, és máris könnyebb lesz. Próbálj szervezni az új közösségnek egy enyhe buli féleséget, és alkalmanként próbáld meg újra összehozni!
2009. nov. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Konditerem, unokatesók, ilyesmi? Tényleg az ilyen közösségi helyeken lehet ismerkedni. Edzőterem, nyelvtanfolyam...
2009. nov. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nincs unokatesóm. A konditerembe lehet, hogy járnék, de nem tudok ismerkedni. 16 éves vagyok elég vékony, de nem gyenge. Ha lenne kivel mennem akkor mennék, de oda 20 év körüli kigyúrt nagymenő csávók járnak nem? Én visszahúzódóbb vagyok. Csak nevetnének rajtam, egyedül nem is szeretek menni.
2009. nov. 10. 19:29
 15/17 anonim ***** válasza:
szerintem ne akard ennyire nagyon keresni őket, és akkor megtalálnak. Tereld el a figyelmedet erről, menj nyílt helyekre, kezdeményezz beszélgetéseket, de ne úgy, hogy azt várd, ebből rögtön valami nagyon jó barátság lesz, mert akkor az az elvárás nagyon zavaró lehet, hanem csak a pillanatnyi élvezetért, a percért, hogy megismersz valakit akár kicsit, akár nagyon.
2009. nov. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én is voltam (és részben vagyok is) így. Ráadásul még az, amit a testalkatodról írtál, is leír engem:D

Figyelj! Határozd meg pontosan azt, hogy mit akarsz! Képzeld el egy "tökéletes" napodat vagy hetedet, és írd le, hogy ezt szeretnéd elérni. Pl: egyik nap haverokkal lógsz (leírhatod, hogy az adott haverok milyen személyiségűek legyenek), másik nap ez, harmadik nap amaz, stb...

Hidd el, ha ezt megcsinálod, és elkezdesz gondolkodni a megvalósításán, akkor működni fog. Annyi, hogy pontosan kell tudnod, hogy mit akarsz.

2009. dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

ha van kedved barátkozni írj.16 F

email-re is akár.

2010. márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!