Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Még soha nem éreztem magam...

Még soha nem éreztem magam ennyire magányosnak, céltalannak, mit tegyek? 18F

Figyelt kérdés

Elértem a célomat nemrég, éveket spóroltam egy bizonyos dologra, mindegy mi az, nem életbevágó, és most semmi nincs, ami úgymond éltetne, csak az ilyen természetes dolgok, hogy felnövök, lesz munkám, élettárs stb. De most nincs semmi célom, azthittem, mikor még csak szerettem volna elérni, hogy megváltás lesz, mikor elérkezik a pillanat, de ugyan úgy megy minden tovább. Olyan érzés ez, mikor veszel magadnak egy telefont, 3-4 napig jó meg minden, elvagy vele, aztán kiismered, és már nem nagyon izgat, olyan, mintha régóta meglenne. Ezért érzem magam céltalannak.

Magányosnak azért, mert hiába vannak haverok, akikkel elhülyéskedem az időt, elvagytok velük, és jól érzem magam, néha beszélgetünk is mélyebb dolgokról, de mint mindenki másnál, nem azért vannak a haverok, hogy lelkizzünk, legalábbis nálunk évente 1x, ha van ilyen alkalom. Ha próbáltam is valaha olyan dolgokról beszélni Anyámnak, ami az én gondolkodásmódomat tükrözi, kinevetett, vagy nem is érdekelte, és inkább nézte a TV-t. Más pedig nincs, akivel lehetne ilyenekről beszélni, hogy most éppen mi bánt, vagy, hogyan érzek. Nem volt még barátnőm soha(önbizalomhiány, nem rondaság), igen, ilyen balfék vagyok, nem merek közeledni, de még le se szólítani lányokat, akik tetszhetnek, még az osztályomban sem. Nem tudom, hogy barátnő lenne-e a megoldás a problémára, de ennyire magányos még nem voltam.. Hogyan lehetne ezen segíteni? Ti mit tennétek/mit gondoltok?


2013. okt. 11. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Írj üzit :) remélem tudok veled beszélgetni/segíteni
2013. okt. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18 évesen céltalan? Fiatal vagy, határ a csillagos ég...lehetsz bárki, bárhol, csak legyél kitartó. Keress új célokat, de valami merészebbet, mert mint ahogy te is észrevehetted a cél eléréséhez vezető út sokkal érdekesebb mint maga a cél elérése. Ilyen az ember, a jót is megszokja és csak miután elvész, akkor veszi észre a hiányát.
2013. okt. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez is baj, hogy nem tudom, mit szeretnék csinálni, dolgozni. Nem tudok olyan szellemi munkát, ami változatos, nem monoton, mégis jól keres, és lehetőleg gép előtt. Mindegy ezt még az élet majd hozza..
2013. okt. 11. 21:26
 4/13 anonim ***** válasza:
Próbáltad a programozást? Animáció készítés (3dsMax, Maya, Blender, Zbrush)? Photoshop? Ezeket ha megtanulod nagy eséllyel kapsz munkát is később.
2013. okt. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Volt egy időszak, hogy én is így éreztem magam. 20 hónapja éppen ezen az oldalon, méghozzá ebben a kategóriában egy lány hasonló kérdést írt ki. Én válaszoltam neki. Azt hittem, hogy egy válasszal segítek neki, és soha nem beszélünk újra, de ő írt nekem, és később barátok lettünk. Volt olyan, hogy hónapokig nem beszéltünk, de végül újra és újra összehozott minket a sors. Időről időre egyre fontosabb lett az életemben, és rájöttem, hogy szeretem. Ezt 2 hete el is mondtam neki, és kiderült, hogy is így érez. Azóta ő a barátnőm.


Ennek köszönhetően több az önbizalmam, jobban megy az egyetem, ahol népszerűbb is vagyok, és az egész életem szuper lett.


Amit neked mondhatok talán annyi, hogy keress magadnak valamit, amit szeretsz csinálni és ne add fel, és legyen egy barátod, akivel mindig beszélgethetsz. A többi majd kialakul ;)


Sok szerencsét mindehhez!

2013. okt. 12. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem nagyon megy a matek. 3-as szoktam lenni, ezért nem sok esélyem van programozás téren, de animációkészítés, videóvágás/szerkesztés az érdekel..

Utolsó: Szép kis történet, gratulálok neked. :)

2013. okt. 12. 08:38
 7/13 anonim ***** válasza:
nekem is írhatsz ha van kedved :-)
2013. okt. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ma 04:16!


Ez csak pillanatnyilag dob fel... Belül ugyanaz az ember vagy. Ha most elhagyna, úgy összeroppannál, mint a szar. Belső problémákat nem lehet külsőleg megoldani. Ez neked is szól kérdező.

2013. okt. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajnos.
2013. okt. 12. 21:16
 10/13 A kérdező kommentje:

Ez vagyok, amit leír 90%-a igaz rám.

[link]

Érdeklődési kör, és az ajánlott munkákban amit leír hihetetlen, de pont azokat írja le, amik érdekelnek..

2013. okt. 13. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!