Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jobb lett volna csendben...

Jobb lett volna csendben maradni, vagy inkább jobb az őszinteség?

Figyelt kérdés

Nem teljesen családi kapcsolatok a téma, de vannak olyan vonatkozásai is, azért tettem ide.

Kisebbfajta családi vitába torkollott egy döntésem, és őszintén szólva én sem tudom kinek van igaza.


Lényeg a lényeg, dolgozom egy diákmunkába, ahol mindenféle számtógépes dolgot kell csinálni. Adatrögzítés, javítgatások, megnézni hogy működnek-e bizonyos dolgok stb.


Egész jó fizetést adnak, csak az a gond, hogy kevés a munka. Szóval 6 óra a munkaidő, és körülbelül jó, ha 3 órányi munka van. Maradék 3 órában meg nem tudok mit csinálni, max. netezni vagy facebookozni.


És nekem ez tisztára lelkiismeretfurdalást okozott, hogy tulajdonképp a semmiért kapok a pénzt. Így megkérdeztem a főnöknek, hogy oké ha végeztem ezzel a 3 órányi feladattal, akkor utána mit csináljak a maradék 3 órában, mert nincs mit csinálni.


Így most aztán lehet a 6 órás diákmunkámból 3 órás diákmunka lesz, így értelemszerűen fele annyi pénzem lesz. Szerencsére jól élünk, és nem olyan fontos ez a pénz, csak most meg amiatt van rossz érzésem, hogy ezzel így tulajdonképp jól kiszúrtam magammal.


Csak őszintén megvallva, jobban szeretem a tiszta helyzeteket, amikor meg van mondva, hogy ezt kell csinálni, és ezért fizetnek, és ne kelljen már sunyiban neteznem meg facebookoznom.


Családom szerint meg maradtam volna inkább csöndben, ezzel most a fele fizetésemnek oda.


2013. okt. 16. 11:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nagyon becsületes ember vagy kérdező :)

Ha másoknak ebből nem származott kára, akkor igenis legyél magadra büszke! Ezt nem sokan csinálnák utánad xD ..

2013. nov. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 walk w1th mee ***** válasza:
xDDDDDDDD de 1 b_lfasz vagy:DDDDD
2013. nov. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!