Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ennyire unalmas?

Miért vagyok ennyire unalmas?

Figyelt kérdés

Nem jutok tovább pár embernél attól, mintsem interjú módjára kérdezgetek, ők rövidebben-hosszabban válaszolnak, néha kifejtem a véleményem de aztán csönd, néha néha visszakérdeznek. Nagyon rég beszélgettem már egy jót úgy veszem észre unnak az emberek mert egy unalmas senki vagyok


20 éves férfi


2013. okt. 24. 17:23
 1/1 anonim ***** válasza:

"unnak az emberek mert egy unalmas senki vagyok" ha ezt gondolod magadrol, miert csodalkozol ,hogy unalmas vagy?

attol is fugg kivel beszelsz, es az illeto milyen kedveben van..

ha egy olyan emberrel beszelsz, aki epp rossz kedvu es egyedul akarna lenni, na az tuti nem allna le folyamatosan dumalni,

hanem orulne ha 1-2 szot kene csak szolnia...aztan meg emberfuggo az is, kinek milyen a kommunikacios keszsege..

vannak olyanok akiket le se lehet lőni, meg olyan is aki szol 2 szot es csend..

lehet, hogy ilyen is lehet a dologban es csak magadra veszel mindent, hogy biztos te miattad van...

az alap gond itt nem az, hogy unalmas vagy-e vagy sem, hanem az, hogy negativan latod onmagad es a dolgokat..

ezen kene valtoztatni...

2013. okt. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!