Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek gáz, ha az ember...

Szerintetek gáz, ha az ember postásként, vagy gyorséttermesnek dolgozik?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 20:06
 1/7 acelsziv ***** válasza:
sokkal gázabb, ha nincs munkád, szóval nem. A postással nem értem mi a baj... Gyorsétteremnél annyi a gond, hogy marha sokat dolgozol iszonyat kevés pénzért.
2013. okt. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kösz. Tudnál a postásról, és a gyorsétteremről mondani

egy összeget, hogy mennyit fizetnek/hónap? (Ft)

2013. okt. 27. 20:31
 3/7 acelsziv ***** válasza:
huhh a párom dolgozott BK -ban de már vagy 7 éve. Akkor volt valami 70 nettő egy szimpla munkás bére. Szóval minimálbér némi műszakpótlékkal. Postásoké valamivel jobb, de a Posta sem kényezteti az embereik hatalmas bérekkel. Viszont ott nem repülsz minden hülyeségért, normális kollektívák vannak és nem szívatnak úgy a főnökök. Sokat megfordultam különböző postákon és nagyon normális emberekkel ismerkedtem meg.
2013. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

acélszív:


Gyere dolgozz postásként, egyből megfordul a véleményed. De a hozzászólásodból is látszik, hogy nem látsz a kulisszák mögé.


"A postással nem értem mi a baj... Gyorsétteremnél annyi a gond, hogy marha sokat dolgozol iszonyat kevés pénzért."


Az a baj, hogy dolgozol itt is elég sokat, szerinted hónap elején/közepén mit csinálnak a postások csekkbefizetések alkalmával, mikor 20 méteres sorok vannak, csak ülnek és vakargatják? sok pénz itt sincs, nehogy azt hidd... A kérdezőnek írom: bruttó 120-szal vesznek fel újakat...


"Viszont ott nem repülsz minden hülyeségért, normális kollektívák vannak és nem szívatnak úgy a főnökök. "


Na ez pont nem igaz. Valamelyik nap rúgtak ki egy kollégát, mert nem ajánlott és a főnökei hallották... Szóval, ha nem ismered részletesen a tényeket, kérdezd meg bármely postást mi a véleménye a munkájáról, megfogsz lepődni...

2013. okt. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egyik sem álommunka de legalább dolgozol. A munka sosem gáz maximum szívás.
2013. okt. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Melyikkel lehet többet keresni átlagosan?
2013. okt. 28. 20:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, a tisztességes munka sosem az.
2013. okt. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!