Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van még olyan ember rajtam...

Van még olyan ember rajtam kívül, aki nem különösebben szereti a zenét, teljesen meg van nélküle?

Figyelt kérdés
2013. okt. 27. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztosan van más is rajtad kívül. Én speciális eset vagyok, mert egészen más az izlésem, mint a nagy többségé.

Háttérzajként el nem tudom viselni, ha zene szól. Egyik zenét sem tolerálom így. Hallgatni szeretem, de akkor nem fogalkozom mással. Elaludni beszélő rádióval tudok, zenélő idegesít.

2013. okt. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%

Zene nélkül élni?:o :o olyan nincs...:)

Hazafele menet,suliba menet,otthon..mindenhol zene megy nálam.A takarítás is mennyivel könnyebben megy és mennyivel szórakoztatóbb,ha megy a zene közbe..;)

2013. okt. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Háttérzajként én sem tudom. Na meg ezt se tudnám, hogy bárhol, bármikor, engem az zavarna.

Én csak nagyon ritkán hallgatok magamtól zenét, de akkor én is csak arra figyelek.

A másik pedig, hogy nagyon kényes az ízlésem. Csak tisztán akusztikus zenét (leginkább komolyzenét) vagyok képes elviselni.

2013. okt. 28. 00:08
 4/5 anonim válasza:

Én mindenféle műfajt szeretek szinte, de nagyon válogatós vagyok. Mindig keresek valami pluszt a zenében, amit ha nem is tudok megfogalmazni, de érzek, hogy emiatt hallgatom. Ha ez nincs meg, nem fog meg, ugyanolyannak hallom pl. a zúzós metál számokat vagy némely rozkzenét, amiben talán csak a szöveg más, de az elviselhetetlen gitárvinnyogás megvan. :D Háttérzajként fürdésnél mindig, kocsiban ha nem vadulok és nem a motorhangot akarom hallgatni, megy a rádió.

És van néha hogy a legkedvencebb zenémet sem tudom hallgatni, mert abban a pillanatban a csenddel nem ér fel semmi. Szeretem a csendet.

2013. okt. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
ÉN imádom a zenét legalábbis a legtöbb fajtát és imádok táncolni is de nagyon ritkán hallgatom csak úgy magamtól szóval nem vagy egyedül
2013. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!