Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokat gépezek. Más is van...

Sokat gépezek. Más is van így? Mit csináljak ellene?

Figyelt kérdés

Amikor itthon vagyok állandóan be van kapcsolva a gép, és 99%-ban előtte is ülök. Egyszerűen nem tudok mást csinálni, mint gépezni. Egyrészt sok sulis dolog köt a géphez (beadandó írás, szakdolgozat írás, tanárok netre töltik fel az agyagot stb...), másrészt nekem ez az önálló szórakozásom. Sokszor már én is unom, de más ötletem meg nincs, hogy mit csináljak. Persze amikor csak tudok próbálok elszabadulni a gép elől, pl. programokat szervezek a barátaimmal, de amikor nincs ilyen, akkor tényleg folyamatosan a gép előtt ülök. Nem tudom mit tudnék csinálni ezek kívül, de érzem, hogy ez így nem jó. Régen sokat olvastam könyvből, de ezt mára felváltotta a gépen olvasás pdf formátumról... Ha nem olvasok akkor videókat, sorozatokat nézek.

Hogyan tehetném izgalmasabbá a mindennapjaimat?


2013. okt. 28. 22:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
22/L ez lemaradt :)
2013. okt. 28. 22:19
 2/13 anonim ***** válasza:
nyugiii :) én is mindig gép előtt ülök :D
2013. okt. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

egy az egyben leírtad az én problémám is..

figyelek hátha valaki mond valami okosat:D

20F

2013. okt. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

De ez titeket zavar is, akartok változtatni rajta? Vagy jól van ez így? :D

Én például most elkezdtem tornázni (de csak szobán belül :D ), hogy addig se a gép előtt üljek. De azért ez sem vesz el órákat a szabadidőmből... És mivel egy faluban lakom, nincs nagyon lehetőségem ide-oda menni.

2013. okt. 28. 22:34
 5/13 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, engem nem zavar :)
2013. okt. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

én szeretek kockulni meg GYIKon osztani az észt, de igazából csak azért vagyok az oldalon, és azért vagyok a kategória toplistáján a top3ban, mert baromira unom magam...

szóval valami program tényleg jobb lenne... tornázás is jó lenne, de az a gond, hogy csak úgy magamtól én nem tudom rendszeresen csinálni..:/

2013. okt. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi a gond? Én is a gép előtt ülök napi 12 órát.

AZon dolgozom, tanulok, filmet nézek.

Ez nem probléma, ha van mellette normál életed is, és ahogy írtad, vannak barátaid. A TV jobb? Olvasni számítógépen is lehet. Hogy papír alapú könyv vagy pdf, az részletkérdés.

2013. okt. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy csak úgy magadtól? Én videóról csinálom (igen, a videó meg gépről megy...ez most esett le :D)
2013. okt. 28. 22:41
 9/13 anonim ***** válasza:
úgy értem, hogy magamtól nem szánom rá magam, hogy megmozduljak... kéne egy rendszeres sportlehetőség, ahova el kéne járnom és valaki mondja, hogy cisnáld ezt, csináld azt... mert ha itthon elfárad az amber, akkor azt mondja, hogy "nah pihenek egy kicsit utána folytatom" és aznap már nem fog felkelni megint:D egy ilyen eljárós helyen meg mondták, úgyhogy muszáj:D
2013. okt. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor el kéne járni :D Én falun lakom, itt sem ilyen lehetőség nincs :( Az egyetemen meg főleg este vannak a tesis órák, én meg mivel bejárós vagyok így ez nem megoldott.
2013. okt. 28. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!