Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez nagyon rossz tulajdonság?

Ez nagyon rossz tulajdonság?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam mondta,hogy én mindenkit megsajnálok. És tényleg így van,aki bajban van vagy szekálnak azon mindig segítek. Szerinte mindenki önmagáért felel,de akkor is annyira nem szeretem az igazságtalanságot! Viszont félek is,hogy lesznek olyanok akik kifognak használni emiatt.Szerintetek nagyon rossz,hogy ilyen vagyok?:/ 13/l

2013. nov. 4. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem, viszont gyanakodni sosem árt.

Remélem az oszt. társad akkor is így gondolja majd, ha évek múltán neki lesz szüksége segítségre!

2013. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed hogy segítened kell akkor tedd!Ez egy nagyon szép tulajdonság.Viszont idővel meg kell tanulnod hogy kiben is bízz meg,hogy ki az aki megérdemli hogy segíts neki,de ez majd idővel rájössz magadtól!

Nincs veled semmi baj!

2013. nov. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez csak azt jelenti hogy kedves vagy. Szerintem több olyan ember kéne amilyen te vagy.
2013. nov. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!