Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valojaban minden ember elete...

Valojaban minden ember elete egyforman nyomorusagos?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nincs az a valodi boldogsag mint a mesekben de sokszor gondolkozok azon mennyi fajdalmon, felelmen, atsirt ejszakakon megyek keresztul es hogy amik ezt okozzak atlagos dolgok, mint peldaul a halal , a csaladom, a magany vagy a sok teher ami a vallamat nyomja. mindenki talalkozik ezekkel szoval minden ember a lelke melyen egyedul van es sok dologrol nem beszel senkinek.itthon kisirom magam elrejtem ki is vagyok valojaban es masnap mindig a jobbik felem mutatom azt aki valojaban nem is en vagyok. mas is csinalja ezt? mert igyis rengeteg emberrol tudunk a vilagon aki valoban nyomorban el. de mi van az atlagos embrekkel mint mi? megyek az utcan es kozombos arcokat latok es kozben azt hiszem hogy csak en vagyok ilyen egyedul. de legbelul mindenki maganyos nem?
2013. nov. 5. 21:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, ez így van. Legbelül mindenki egyedül van, és egyedül küzd.
2013. nov. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!