Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miként növelhetném az önbizalm...

Miként növelhetném az önbizalmamat és léphetnék a gyógyulás útjára?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1.5 évem maga volt a pokol egyetlen fiú miatt, de tegnap elhatároztam, ma meg megért bennem, hogy megváltozom, nem hagyom magam. Én nem leszek az, akit terrorizálni lehet lelkileg, és nem leszek az, akit zsarolni lehet, vagy bántani. Erős leszek, és a sarkamra állok. Csak nem tudom, hogyan. Az első lépés az volt, hogy lemondtam a találkozót mára. Segítenétek?

19/L


2013. nov. 10. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Csinálj olyan dolgokat,amikre büszke lehetsz.A büszkeség adja az ember önbizalmát.
2013. nov. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2. lépés hogy megszakítod vele az ismerkedést, minden sírás rívása ellenére


3. lépés hogyha 2 hét múlva is bombáz az smseivel akkor nem lesz békülős szex


4. lépés hogy levonod a következtetéseket a 1,5 évből, megbocsátasz magadnak, és legközelebb előre gondolkozol.

2013. nov. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!