Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy nyugodtan...

Mit tegyek, hogy nyugodtan fekhessek le aludni és aludhassak el?

Figyelt kérdés
Lefekvés előtt és lefekvéskor mostanában többnyire elég feszült tudok lenni, főleg hogy az emberek nem nagyon kedvelnek engem, nincsenek haverjaim, ez a gondolat is gyakran gyötör. Emiatt kicsit nehezen megy nekem a lefekvés meg az elalvás. Mit tegyek, hogy nyugodtabban feküdhessek le, mint régebben még? Valami pszichológus vagy másféle szakember ezen nem tudna segíteni?
2013. nov. 11. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvassál el néhány száz oldalt egy könyvből vagy nézzél 10-12 részt egy anime sorozatból. Úgy fogsz aludni utána mint a bunda.
2013. nov. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért ne kedvelnének :) ? Én is szoktam úgy érezni, hogy nem szeret senki, meg ilyesmik...de hülyeség...szeretnek és csak van néhány haverod...ha csak 1 van, de igazi már az is jó.
2013. nov. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!