Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem ra szüleim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem ra szüleim, hogy a barátomnál aludhassak?

Figyelt kérdés

2 hónapja vagyunk együtt barátommal, és nagyon szeretnék nálaaludni. Komolyan gondolom a kapcsolatunkat, és nem azért szeretnék nála aludni, hogy sexeljünk, de szüleim ezt nem fogják fel, és nem is akarnak hallani az ottalvásról. Valaki valami ötlet???

L/17



2012. máj. 13. 23:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%

ennyi idő után még ne nagyon akarjál ott aludni.

amíg velük laksz, ők parancsolnak!

2012. máj. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy Te nem azért akarsz ott aludni, de úgyis meg leszel b@szva. Ezen nincs mit szépíteni.
2012. máj. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5%
mond h bnődnél alszol :)
2012. máj. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom valószínűnek, hogy el fognak engedni..


Előbb vidd fel magadhoz, lehetőleg sokat, akkor amikor a szülők is otthon vannak, mutasd be nekik.. ha komolyan gondolok akkor ennek meg kell történnie.


18 éves vagyok, de ha majd egyszer csak lesz egy lányom, addig én sem fogom elengedni a barátjához, addig ameddig meg nem ismertem azt rendesen.

(első alkalommal teheti a szépet.. másodikkal is.. de egy idő után már szarni fog az illemre és önmaga lesz.. ha úgy szimpatikus lesz a szüleidnek 100% h elengednek majd hozzá, addig ne is reménykedj)

2012. máj. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
NE HAZUDJ A SZÜLŐKNEK.. ha kiderül utána baszhatod majd ha nem fognak megbízni benned.. mert hát.. ha egyszer megtörtént, többször is megfog.. utána meg majd csodálkozol h apácazárda lesz a szobádból.
2012. máj. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ismerik a barátomat, nagyon sokszor találkoztak már vele, látják, hogy szeret engem, apukám is nagyon kedveli. ráadásul nem is náluk (családjánál), hanem a lakásában aludnánk (mert lakótársa elutazik egy hétre).
2012. máj. 13. 23:37
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

haha :D

Ha a saját szüleimből indulok ki, hát.. ne reménykedj akkor tényleg.

:D 18 vagyok, de még most is ujjal mutogat apum, ha esetleg mondom neki h átjön (de nincs itthon senki)


nem rég pl az ország másik végébe kellett mennie dolgozni, 2 napra, és azzal a címszóval hagyott itthon, hogy "akármikor hazajöhetek.. semmi sunnyogás.!" :D:D


Szóval. őszintén, ezek után ötletem sincs, hogy vehetnéd őket rá.

2012. máj. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
na velem meg a párom nem akar aludni.. szal neked még jobb is...
2012. máj. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
engem 17 évesen 6 hónap után engedtek el, hogy ott aludjak (hivatalosan :))) amúgy már az első hónap után átjártam ott aludni. nem kell mindenről tudniuk :) )
2012. máj. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"áadásul nem is náluk (családjánál), hanem a lakásában aludnánk (mert lakótársa elutazik egy hétre)."


Hát szerintem ezt ne dobd be érvként mert ezzel csak rontasz a helyzeten:D

2012. máj. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!