Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miken változtassak? /többi...

Miken változtassak? /többi lent! /

Figyelt kérdés

Sziasztok, 15 éves vagyok és lány!:) Mostanában semmi nem jön össze...Legjobb barátnőmmel összevesztem egy fiú miatt, akivel a barátnőm miatt vesztem össze. Az osztályba, szinte mindenki ellenem fordul vagy, hogy mondjam. Pár fiú és egy egy lány van, akivel tudok beszélni. Mert a legjobb barátnőm tiszta ovisan viselkedik. Minden hülyeséget kitalál, így megutáltak. Tudom, hogy hagyjam a fenébe meg nem igazi barát...blablabla!

De!:c Tudom, hogy nem tanulok ezért van hogy szar jegyeim vannak. Ez nem igaz! Tanulok igen is! És egész órán vagy amikor dolgozat van ,,a fiún" jár az eszem..Beleszerettem és ő csak azt mondta hogy barátok! De most már szerintem az se! Senki nincs akivel beszélnék...egyedül vagyok. Egy kis morzsa, aki az Élet elseper. Egy gyenge szar darab vagyok, aki ilyen csöpp dolog miatt a földre hull. Tisztában vagyok ezekkel! Megváltoztam...régen erős voltam. Már nem!:c Kaptam a minap egy üzenetet:



J*****a K***n


Nem vagy idegesítő.nekem te vagy a legjobb netes barátom.annyira szeretek veled beszélgetni,szeretem hogy magabiztos,élénk,kissé heves és okos vagy.Hidd el hogy neked az igazi éned az.amit megismertem.csak most kicsit elbújt az az éned és más lettél.de vissza fogsz változni.legalábbis szívből remélem



Igaza van! De nem fogok megváltozni...ennyi vagyok! Szégyen nem szégyen..:S

Kérésem az lenne, hogy kivel tudok esetleg skypeon beszélgetni /nem kam!/ Vagy valami segítséget..:/ Köszönöm!



2013. nov. 12. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd... Ha te már elkönyvelted magadba, hogy nem fogsz megváltozni, akkor te ezt nem akarod, tehát az a bajod, hogy nem akarsz többé olyan lenni, mint voltál, nem az hogy gyenge vagy. Csak te dönthetsz arról, hogy hogyan kezeled a helyzetet. A szöveg elején azt írtad, hogy:,,Pár fiú és egy egy lány van, akivel tudok beszélni." , a szöveg végén azt hogy egyedül vagy... gondold végig és örülj, hogy valaki szóba áll veled. Mutasd meg a régi volt barátnődnek, hogy nem csak az ő társaságában tudod jól érezni magad és vigyorogj az arcába ha elmész mellette! A fiút nem érdekled, csak mint barát, tehát ne fűzz hozzá több reményt és ha nincs remény.. akkor az összes gondolatod, amit rá pazarolsz... egyszerűen felesleges, nincs értelme. Egyébként meg fiú-lány barátságból bármi lehet. Az emberek folyamatosan változnak, főleg kamaszkorban.. most sok élet tapasztalatot kell szerezned ahhoz, hogy normális felnőtt legyen belőled, tehát az ilyen problémákon keresztül kell menned. A te döntésed hogy milyen leszel, ha gyenge akarsz maradni az leszel. Ne mond már, hogy a barátnőd kell ahhoz, hogy a régi legyél, mert nagyon úgy tűnik. Szeresd azokat, akik melletted állnak, nem baj ha kevesen vannak, a boldogsághoz épp elég egy társ. Nem szeretem a közhelyeket, de általában igazak, szóval most leírom... Minden rossz után jön valami jó.
2013. nov. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!(:

sok rossz dolog volt most ebben a két hónapban..sőt egész évben, de nem ilyen kis szerelmes dolgok.

2013. nov. 12. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!