Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az a 3 dolog amit megváltoz...

Mi az a 3 dolog amit megváltoztatnál a világban?

Figyelt kérdés
Képzeleld el azt,hogy valami csoda folytán 3 dolgot megváltoztathatnál a világban. Akár a mesében a jó tündér vagy az aranyhal. Eldöntheted, hogy a világon variálsz egy kicsit vagy csak a saját életedet alakítod át.
2009. nov. 17. 22:02
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
37%
Nem vagyok teljesen elégedett az életemmel,meg persze magammal sem,viszont sokkal rosszab az a tény,hogy naponta több millió gyerek éhezik a világban,hogy az emberek saját fajtájukat gyilkolják,inkább ez szűnjön meg,minthogy kívánjak magamnak egy tökéletes életet kis gondok nélkül az élet szerintem nem is lenne izgalmas:D
2009. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
11:57 Nem arról van szó, hogy saját magának nem kívánt senki tökéletes életet, hanem hogy senki sem úgy kezdte: mától jobb ember leszek, mint eddig voltam, s ettől talán a világ is jobb lesz egy picivel és reménykedem, hogy példamutató tudok lenni, és akkor más is elhatározza hogy jobbá válik és tesz is érte mint én... és végül jobb hely lesz ez a világ minden ember számára.
2009. nov. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Tök jók a válaszok, tetszik az, hogy elsősorban másokon segítenétek és nem magatokon. Továbbra is várom az új válaszokt :)
2009. nov. 18. 16:03
 14/26 anonim válasza:
76%
az állatkínzást és a szegénységet megszüntetném, és normális, értelmes emberek lennének
2009. nov. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

-homofóbiát, rasszizmust

-az önkényuralmat

-bizalmatlanságot

2009. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

rasszizmus

társadalmi különbségek

bűncselekmények

2009. nov. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Először is eltüntetném a fegyvereket...Ha valami gond van vagy szóban vagy ököllel intézzék el.


Másodszor, az állatoknak hangot (emberit) adnék. mindenki tudja mire gondolok.


Harmadszor pedig a rendőrök tehetetlenségén változtatnék. Ha felhívok egy rendőrt, nehogy má' kiröhögjön hogy erre nekik nincs idejük és ha mégis elintézik az ne teljen 2-3 évbe.

2009. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

-állatkínzást-környezetrombolást megszüntetném megszüntetném

-adék a családomnak egy kis pénzt xD

2009. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
mert ha mindenkinek jó akkor nekem is jó
2009. nov. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
mínusz 1 megszüntetném :D
2009. nov. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!