Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rasszista vagyok vagy jogos...

Rasszista vagyok vagy jogos amit érzek?


2013. nov. 19. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Durva történeteket írtál, amúgy nem hiszem, hogy rasszista lennél, egyszerűen csak látod az igazságot:

"nem kiirtas kell, egyszerűen az hogy a ránk vonatkozó törvények rájuk is vonatkozzanak"

A rasszisták MINDEGYIK cigányt gyűlölik.



Egy kis OFF:

Nem tudom, hogy mi a véleményed a Jobbikról, mert sok embertől hallottam már, hogy "jajj, a Jobbik ilyen rasszista, meg olyan rasszista"...

Csak annyit akarok mondani, hogy a Jobbik NEM rasszista, és SOHASEM volt az! Ha esetleg valaki most ezt olvasná, tudjon róla. Ők is csak azt akarják, hogy a törvényeket betartsák a cigányok (ami természetesen mindenki másra vonatkozik). Ezért akarja a párt egy új csendőrséget, azok nem olyanok lesznek, mint a mai rendőrök nagy része.

2013. nov. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jobbik: 'nem a putrit kéne bekoltoztetni a városba, hanem a törvényt a putrikba'

Ez lehetne korunk egyik jel mondata

2013. nov. 19. 20:51
 3/4 Risszaa válasza:

de a hungaristákat nagyon is zavarja tudom én is vagyok egy picit és olyan a baráti köröm

sztem meg írtani kell őket mert már többen vannak mint a magyarok Magyarországon

és ez tök jogos amit érzel

2013. nov. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerek hungaristákat, ők teljesen mások, nem csak a Jobbikot, hanem magát a politikát is utálják, semennyire sem érdekli őket, hogy mi történik a Parlamentben. Na de akkor mit tudnak tenni az ország érdekében? Amíg nincsen összefogás, addig szerintem semmit. (tisztelet a kivételnek)
2013. nov. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!