Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Most jelenleg rapper vagyok,...

Most jelenleg rapper vagyok, de Skinhead szeretnék lenni, csak az osztálytársaim miattam nem merek váltani, mert ők kiközösítenének. Nem tudom mit tegyek! Szerintetek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 19:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
92%

Mi az hogy marhaság a Skinhead?? Egyálltalán udod mi az? eszetlen.


Amugy. Én is az vagyok DE! Ugye tudod ha Skinhead akarsz lenni akkor ne azért legyél az mert az most olyan menő lett. Hanem azért mert úgy érzed jól magad. Én már négy éve az vagyok és soha nem volt nekem más stílusom. Nem volt emo,Rapper,Goth vagy isten tudja mi. Elötte is ilyen voltam..de csak bellülről.


Amugy ne érdekeljen más véleménye.Ha te télleg Skinhead vagy már most is bellülről csak külsőre nem akkor merd felvállalni magad. Ha meg b.sztatnak az osztálytársaid akkor szolj vissza ha pedig ütnek vagy mittudomén akkor üss vissza. De lehet be sem mernek majd szólni :D Nem kell félni. amugy ha meg csak pózer g.eci vagy akkor maradj is az. Hipp-hopp nem lehet rapperből átmenni Skinhead-be.

Na pacsi.

21/F

2009. nov. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok pózer!Köszönöm,hogy írtál!
2009. nov. 21. 12:22
 13/25 anonim ***** válasza:

Csoki én idézek neked egy kicsit: "Fájdalom, szenvedés, elnyomás, és harc, ez vár rád, ha büszke vagy, hát döntsd el mit akarsz! Beállsz a sorba mert a béke többet ér?! Vagy maradsz ki voltál: Büszke és Fehér!"

Én mielőtt Skin lettem voltam Rapper voltam Rocker de egyikben sem éreztem magam otthon, én nekem volt alapból egy nemzeti érzésem engem szüleim úgy neveltek h szeressem az országot sose bántsak ok nélkül senkit védjem mindennél jobban a lányokat stb. Aki skinhead lett annak megvolt az oka azzá válni megfigyeltem ezt a baráti körömbe megfigyeltem ezt magamon, nem érdekel h mások mit gondolnak rólam, nem érdekel, hogy ezért engem kiakarnak rúgni a suliból én hordom a bakancsom, tartom a kopasz fejem, és szívemben hordozom az eszmémet, divat ember megméretik nem érdemes beállni a sorba h ha esetleg azért jönnél...

2009. nov. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy írtál!Jól esett,hogy te nem csicskázol le meg stb..
2009. nov. 29. 17:52
 15/25 anonim válasza:

Hány éves vagy ? Miért akarsz Skinhead lenni?Amúgy ha repper voltál és úgy nem igazán érezted magad jól lehetsz Skinhead és ne félj az osztály társaidtól.Én is Skinhead vagyok és vannak Skinhead és Hungarista haverjaim is és tök jó fejek és mindig bizhatunk egymásba.

Törj az égig

Tarts ki végig

Nevess ha fáj

Üss ha muszáj

Tartsd a várat

Védd a társad

Tiéd a hit

A zászlót vidd

Ha Skinhead vagy ezek szerint és a 88 alapszabály szerint élj

Utóirat :nem kel mindenkit egyből le csicskázni

2009. dec. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
17 vagyok és azért akarok az lenni,mert azt szeretném,hogy Magyarország magyar maradjon.Köszi,hogy írtál!
2009. dec. 23. 21:13
 17/25 anonim ***** válasza:

sztem legyél skinhead ha úgy érzed jól magad , én 2 éve ismertem meg h kik a rendes barátok és kik cs olyan semmik , azelőtt mindenkivel jóban voltam de csak 1 voltam a millio gyerek közül utána kezdtem rockerosan öltözködni és akk egyszerre kritizálni kezdtek h mér hallgatok rockot mért nem reppet , erre azt mondtam : felőlem azt hallgatsz amit akarsz ha nekem nem tetszik nem fogom azt hallgatni csak azért mert neked nem passzol . Ted ezt te is .

most amúgy én is változtattam és skinheadként jól érzem magam , van néhány haverom de azokkal tényleg jóban vagyok .


15/F

2010. márc. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ha az osztálytársaid egyben haverok barátok is akkor megértik mert a barát akkor is szeret h ha más zenét hallgatsz, v más oldalon állsz politikában erről nem szabad veszekedni se haverokkal se családdal főleg nem párkapcsolatban mert lehet róla beszélni de ezért össze is lehet veszni nagyon csúnyán amit nem szabad
2010. ápr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
Rapperböl skinhead??????????????????????
2010. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
te nem voltál sosem rapper... csak 1 majom aki g-unitban ugrándozott
2010. jún. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!