Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akik utálják a gyerekeket,...

Akik utálják a gyerekeket, mennyire valószínű, hogy őket is utálták a szüleik gyermekkorukban?

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 15:25
 1/2 II.Dartheon ***** válasza:
előfordulhat ez is, nem kétséges - de az is lehet, hogy csak rossz élményei voltak a gyerekekkel, és ezt az összes gyerekre ráhúzza... tehát nála ez lehet h "az összes gyerek rossz."
2013. dec. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én féltékeny voltam minden kisgyerekre, akihez anyukám hozzászólt, és ezért nem nagyon csípem a kisgyerekeket, nem is az, hogy utálom, csak valahogy nem jövök ki velük meg nem szeretek velük lenni, meg egy időben mániákusan keresgéltem egy kisgyereket, mert azt hittem van egy nálam kisebb testvérem... kis elmezavar volt meg tudatlanság, de kinőttem szerencsére idősebb koromra ><
2013. dec. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!