Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti hogyan győztétek le a...

Ti hogyan győztétek le a félelmeteket, nyugtattátok le magatokat?

Figyelt kérdés
Én elég parás személyiség vagyok, és félek attól, hogy az emelt kémia és biológia érettségi szóbeli részénél leblokkolok majd... Emellett az is nyomaszt, hogy mi van, ha tényleg nem sikerül. Félek a kurdarctól, és félek, hogy azoknak lesz igazuk, akik azt mondták, hogy nekem úgy sem sikerülhet, de azt viszont nem akarom, hogy a félelmem miatt rontsam el a jövőmet. Ha nektek volt ilyen félelmetek, akkor hogyan küszöböltétek ki, próbáltatok segíteni rajta? Nagyon sokat segítenétek rajtam, előre is köszönöm a válaszokat!

2013. dec. 2. 13:42
 1/6 anonim válasza:

Ez teljese természetes hogy mindenki a fél az érettségi elött. De hidd el ha készülsz rá utána ha megkaptad a kérdéseket szépen be fog ugranni minden. Én is ugy mentem az érettségire hogy "uristen nem tudok semmit",de szerintem ezzle mindenki igy van.

Ha meg valski nem tud másképp biztatni , hogy ugy sem sikerül az inkább jobb ha nem szól egy szót sem. Nem szép dolog és akkor finoman fogalmaztam.

2013. dec. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez elég gyerekes para. Nekem ismerősöm olyan félelemben szenved, amely deperszonalizációból áll. állandó feszültség néha az őrületig meg pánikciklusok folyamatosan meg én tudat elvesztése... Na ez félelem. Gondolj arra h akár neked is lehetne és örül neki h ez csak egy kis para... Nekem bevált
2013. dec. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Érettségi ugyanmár....:D

Majd ha egyetemista leszel rájössz az érettségi lófing sem volt

2013. dec. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :))
2013. dec. 2. 14:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező vegyél egy mély levegőt! Az ilyen félelem az önmagadba vetett hit hiányából fakad. Nézz magadba és gondold végig, hogy miken mentél keresztül és mennyire sikeres voltál, ha nem sok ilyen volt az se baj, majd elszánt leszel. Ez olyan, mint sárban pofára esni: fel kell állni!! Majd én megmutatom a világnak eltökéltséggel. Csak a cél lebegjen a szemed előtt. A végletekig elhatározottan tanulj és tegyél meg mindent a cél érdekében, jelen esetben az érettségiért. Fő a magabiztosság. Ha bepánikolnál előtte csak mondd azt magadban: Ez az én ninja utam és nem fogok meghátrálni! by.: Naruto :D A lényeg a hit, a kitartás, elszántság és a cselekvés. :))
2013. dec. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Húha, mint egy Rocky filmből csöppentél volna ide. Köszönöm a biztató szavakat, igyekszem erőt meríteni belőlük, és magamból. Köszönöm szépen még egyszer! :)
2013. dec. 2. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!