Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert nem eleg ami van es...

Miert nem eleg ami van es miert eleg az masoknak?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy egy **** az életem. Videken élek,elmaradott térségben,talan ez is benne van. Jok az eredményeim,van mar negy szakmám,jogsim,nyelvvizsga, jo sportoló vagyok es jo munkahelyem van. Életem első munkahelye, 100 felett keresek es szellemi munka. Mindenki mondja h olyan jo hogy neked mindig minden összejön. Allitolag boldognak kellene lennem,de nem vagyok. A munkatársaim tok jokedvuek, pedig annnyi az életük h dolgoznak es hazamennek,este meg kocsmaznak meg ejjel-nappal sorozatot néznek es ez a beszédtéma is napokig...hogy mi volt a buliban..ujra es ujra. Én meg csak belegondolok h ebből a fizetésből ugy 4millio év múlva lehet lakasom, 5 év múlva egy megbízható autóm es akkor csak spórolok es spórolok. Es nem ertem, hogy masokat ez miert nem érdekel? Mert nem arrol van szo hogy az én kis társaságom ilyen, rengeteg embert ismerek es rengetegen ilyenek. Es foleg...en miert nem elegszem meg azzal amim van? Velem van a gond? Senkit nem ismerek aki ugyanigy gondolkodik,mindenki csak "majd lesz valahogy". Ennyire nem akarnak az emberek saját házat,kis autot, családot esetleg néha nyaralgatni? 20F

2013. dec. 4. 08:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék autót, saját házat, és nyaralgatni, és anyagi biztonságot szeretnék. Egy hátteret ami mellett dolgozhatok, de nem azért hogy hónapról hónapja megéljek, és nem úgy, hogy minden fillért elmegy hónap végén.


Nekik miért elég? Kérdezd meg tőlük.


Amikor felmondtam a volt munkahelyemen, még engem néztek hülyének, pedig 12 órás műszak volt, közel minimálbérért. De nekik elég volt.

2013. dec. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor csak rossz körökben mozgom?
2013. dec. 5. 14:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy ahogy én!


Amikor azt mondom hogy többre vágyok, mint minden nap munka miatt felkelni, és 8-17ig egy gyárban robotolni, akkor mint a leprásra úgy néznek rám!


De sajnos aki azt szokta meg, hogy csak másnak kell kaparni, és úgy lehet pénzt keresni, az nem is fog máshogy nézni.

2013. dec. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!