Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnák leszokni a...

Hogyan tudnák leszokni a bőrrágásról?

Figyelt kérdés

Már mindenről leszoktam, ajakrágásról, körömrágásról, pofazacskó rágásról, most meg a köröm körüli bőrrágásra szoktam rá. Mintha valami egér lennék.

Az akarattal dolgot senki ne írjon.


Egyáltalán miért rágok mindent (magamon)?

2 részű kérdés, lehetőleg 2 részű válaszzal!


2009. nov. 23. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen problémával küzdök. Csak én a számat és a pofazacskómat is rágom a köröm körüli bőrön kívül. Szorongó típusú lehetsz, mint én, valamin mindig rágódsz magadban, és ezzel vezeted le, legalább is erre tudok gondolni, mert én is ilyen vagyok. Leszokásban nem tudok tanácsot adni, mert még nekem sem ment. Ha leszokok róla, mindenképp írok neked is!
2009. nov. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerűen eldöntöd nem rágod, és nem rágod. Ez miért olyan nehéz?
2009. nov. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

..am nem tom én se miért rágják magukat az emberek (néha én is asszem, főleg ha elbambulok xD)

a javaslat? talán hippózd le amidet rágod xD vagy kend be ott vmi krémmel h. rossz írű legyen .talán segít :D

2009. nov. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
(ízű)
2009. nov. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2.válaszoló: Bravó! Szövegértésed nem a legjobb. Olvass el minden mondatot! Köszönöm!


Csak az a bajom, hogy néha már odáig fajul, hogy bevérzik, vagy a börömet betépem. Azután meg már fáj, és akkor írni se tudok....

2009. nov. 23. 14:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Énis rágom a bőrőm :S

Én úgy hallottam egyszer vkitől, hogy önmarcangolás...

:S nemtudom miért csinálom, csak találgatni lehet

leszokni még nekem sem sikerült :S

2009. nov. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Önmarcangolás, szorongás... talán ezek miatt is, nem? Idegeskedsz/idegeskedtél, és ezt az önmarcangolást csak így tudtad lecsillapítani. Nem tudom... de... nekem ezek a tapasztalataim.

Bevallom őszintén, én a mai napig vérzésig rágom a körmöm, és az ajkam, amitől jómagam sem tudok leszokni... Sajnos...

Leszokás meg... szerintem krémezd be, vagy hagymázd be az ujjaidat, vagy húzz fel valami olyat, ami védi az ujjaidat, talán nem érzel arra annyira erős késztetést, hogy megrágd.

Ne haragudj, jobb ötletem nincs.

2009. nov. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Jajj már, azaz igazság aki nem tudja magát annyira összeszedni hogy legyen akarata leszokni az nem is fog akármit kenhet magára. Aki akar annak meg nem kell semmi különös hozzá. Ez vonatkozik körömrágástól a dohányzásig mindenre.
2009. nov. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tudNÉK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. nov. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!