Hogyan valtozzak meg?

Figyelt kérdés
A legtobb kerdezovel ellentetben nekem az a bajom, hogy eleg harsany, magabiztos es ferfifalo vagyok. Ezert megbeljegeztek sokan. Jobban szeretnek kicsit visszahuzodobb, kedvesebb es diplomatikusabb lenni.
2013. dec. 15. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
ha felfalsz megmondom /19 F :D
2013. dec. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha mások bélyegei miatt akarsz megváltozni, akkor nem fog menni. Csak akkor, ha már téged zavar az életmódod.

Ha ez megvan, akkor elkezdhetsz gondolkodni, hogy milyen rossz tulajdonságaidon akarsz változtatni, de ezeket már nagyjából le is írtad. Csak a változáshoz az kell, hogy komolyan is gondold.

2013. dec. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 claidheamohmor ***** válasza:

Micsoda marhaság... a magabiztosság igazi magabiztosság egyébként? Vagy valahol ott bent mégsem vagy igazán az, és ezt "harsánysággal" és kurv_lkodással akartad leplezni?


Most meg úgy érzed, emiatt nem fogad el a társadalom, és változtatni akarsz?


Szvsz egyébként nem kell visszahúzódónak lenni, de kedvesebb azért lehetsz. A diplomatikusságra nem tudok mit mondani, az nekem se megy :D

A férfifalásról meg annyit, hogy nem kell válogatás nélkül lefeküdni mindenkivel, csak aki tetszik. Most már úgy is mindegy, ha eddig ilyen voltál, már mindenki tudja, hogy a matracot a hátadra lehet varrni... de legalább legyen benned némi tartás.

2013. dec. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!