Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változzak meg kivűl-bel...

Hogyan változzak meg kivűl-belül? 17/L

Figyelt kérdés
Én már nem tudom mit tehetnék,hogy jobb legyen az életem, egy jó ideje már peches vagyok, nincsenek igaz barátnőim, mindig mindent elcseszek, nem érzem jól magam, néha magamban beszélek.... ami a többit illeti, mondták már h szép vagyok, és ez valamennyire igaz is (nem egoizmusból mondom), de mikor felkelek kócosan, smink nélkül, mindig azt motyogom h "de ronda vagy".. sokszor káromkodok, mély hangom van, néha fiús vagyok.. nem tudom hogy legyek nőiesebb, hogy legyek kedves, vidám :( ... a nővéremet úgy irigylem, Ő olyan szép, és magabiztos meg minden, én meg kis ügyefogyott, naponta lefejelek valamit.... kérlek segítsetek, mit tegyek??????
2013. jún. 1. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem neked csak önbizalom kell! :)


Sportolsz valamit?


Meg akkor legyél sokat a tesóddal, ha ő a példaképed! Nem rossz az... :)

2013. jún. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem sportolok semmit!
2013. jún. 1. 13:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor keress valamit, ami tetszene! Ismerkedésnek sem utolsó... meg ha van valami hobbid, azon keresztül is lehet! :)
2013. jún. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
próbálj meg ismerkedni, önbizalmat szerezni, és ne idegeskedj mert az árt a szépségednek :)
2013. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Okés köszönöm :)
2013. jún. 1. 21:31
 6/6 tpanni válasza:
Ha egy lány "átlagosan" néz ki, tehát nem olyan különlegesen szép, de elhiszi magáról, hogy jól néz ki, arról a többi ember is el fogja hinni. Ha törődsz a külsőddel (persze ne vidd túlzásba), mosolyogsz és jól érzed magad, nem törődsz azokkal akik mindenkiben csak a hibákat látják, akkor eléred azt amit szeretnél. Esetleg hordj nőiesebb ruhákat, nézz ki igényesen!
2013. jún. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!