Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kezdjek magammal? 13/L

Mit kezdjek magammal? 13/L

Figyelt kérdés

Az egész ott kezdődött, hogy elkezdtem gondolkodni, hogy miért él az ember, miért létezik a föld... És egy gondolat menetel során eljutottam egészen odáig, hogy felesleges vagyok. Feleslegesek az emberek körülöttem. (De amúgy tényleg, olyan buta osztálytársaim vannak, a legfontosabb az nekik, hogy hány lájk van a profilképükön...)

És miután észrevettem, hogy tök feleslegesen létezek, azóta változtatni szeretnék ezen. Szüleim szerint még kicsi vagyok ilyen dolgokhoz, és igazuk is van, de én azt az időt is, amíg gyerek vagyok, hasznosan szeretném tölteni, mert most még nem tudok segíteni senkinek sem, semmiben. Olyan üres az egész létem, nincsen célom, ami miatt érdemes élni. (ne essék félreértés, meghalni nem akarok, csak olyan élőhalott szerű vagyok, aki hazajön a suliból, és leül filmezni, és sorozatokat nézni)

És hát... Segítenétek találni egyet? Egy célt? Hol kezdjem?


2013. dec. 15. 14:22
 1/2 El Greco ***** válasza:
Szerintem valami szabadidős elfoglaltság kéne neked.Sport vagy zene.
2013. dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Idővel rendeződni fog ez, csak ne aggódj rajta!
2013. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!