Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az öngyilkosság a kiút?

Az öngyilkosság a kiút?

Figyelt kérdés

Elmesélem az egészet az elejétől.

Az a helyzet hogy én nagyon érzékeny lány vagyok és ha van egy legjobb barátnőm akkor elvárom tőle hogy mindent megosszon velem.kezdem.:4-en voltunk barátnők általánosba.Nekem volt egy legjobb barátnőm,meg egy másik lánynak volt legjobb barátnője és összeáltunk valahogy.

általános-ba 8 éven keresztül én voltam az a lány akit szivatni lehet én voltam a legszebb lánynak a barátnője.Most visszagondolva csak kihasznált engem.Aztán utána Átmentem először egy gimibe de ott nem bírtam a koránkelést mert egy másik városban van.Aztán átjöttem oda ahova a 4-es fogatból egy másik lány átjött.Mielőtt átmentem jóba lettünk ketten.Na szóval most hogy ittvagyok és neki lett egy barátja teljesen máshogy viselkedik velem.Nem mond el nekem semmit,szinte mindent úgy kell kihúzni belőlle.Ha megkérem hogy egy képet küldjön nekem át gépen akkor jön az hogy "jajjj de most nem tudok odaülni.blabla bla..."Mindenki őt imádja egyre több barátja lesz meg minden mert ő a cuki lány.Én pedig attól hogy ő kezd népszerűbb lenni én alsóbbrendűnek érzem magam nála.Meg mostanába mindenkinél.Nincs önbizalmam,nincsenek barátaim csak haverjaim,zárkózott vagyok,nem tudom milyen vagyok,nem jövök ki anyával olyan szinten elegem van már ebből hogy már a sok stressztől a fejem is fáj,anyát is le ku*rváztam meg ő is mondta hogy milyen hülye gyerek vagyok.tudom hogy nem szabadott volna ilyet mondani rá de nagyon frusztrált vagyok és nem tudom hogy levezetni.Minden reggel alig várom hogy haza érjek a suliból és egyedül lehessek.Midnen hétfőn azt várom hogy legyen már péntek és egyedül lehessek egész hétvégén ne bántson senki.Én egy roncs lettem.Nem vidít már fel szinte semmi,egyedül az éneklés maradt.Én ezt már nem bírom tovább.A mamám is azt mondta hogy "sajnos az ő unokája vagyok" Nem ért meg senki.Én ezt már egyedül nem bírom.Segítsetek mit tegyek????????


2011. jan. 31. 15:28
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Már iskolába se szeretek menni.
2011. jan. 31. 15:36
 2/18 A kérdező kommentje:
15/L
2011. jan. 31. 15:36
 3/18 anonim ***** válasza:

szia, én is szinte ugyanilyen vagyok, és szintén 15/L,épp előbb tettem fel egy ilyesmi kérdést...sajnos nem tudok segíteni,hisz magamnak se, de szerintem az a barát kihasznált téged,tudod van egy ilyyen mondás " ha nincs ló,jó a szamár is" most éppen népszerű lett és olyankor háttérbe szorul néha az ember.. :(


nem kezdek el papolni arrol h menj el sportolni,az jót tesz, mer hülyeség, nekem se vált be.... én most azon vagyok h magántanuló leszek :(( még barátaim sincsenek...

2011. jan. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
igencsak tudod nekem ez már komolyabb.Mert én már kilenc éve ezt tűröm és már belefáradtam.Nem tehetek róla hogy én nem szeretem az embereket fikázni mint ahogy ő fikázza.
2011. jan. 31. 15:48
 5/18 anonim ***** válasza:

akkor mért nem próbálsz meg változatni az életeden? előzö válaszoló vagyok...nem tudhatod nekem milyen az életem amíg nem ismersz,addig ne vonj következéseket...vissza térve, mért nem próbálsz bulizni, és ott ismerkedni, biztos hogy sokkal nagyobb kikapcsolódás lenne....meg am is, ma már nem nagyonvannak barátok ... :( a családihátteredről nemtudok mit írni sajnos mert hát.. sajnos senkinek nem tökéletes...

ha gondolod irj privit és msn-en beszélgethetnénk...

2011. jan. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Egy pszichológus segítene?? Vagy mit csináljak?Meditáljak?olvassak?Filmet nézzek mit tegyek?
2011. jan. 31. 16:35
 7/18 anonim ***** válasza:

pszichológus aha

öngyilkosságot meg felejtsd el

2011. jan. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%

Öngyilkosságnak vannak előnyei és hátrányai is, azonkívül, hogy mindentől megszabadulsz.


Előnyei:

-


Hátrányai:

-Elveszíted a barátaidat.

-Elveszíted a családod.

-A barátaid elveszítenek.

-A családod elveszít.

-Munkád mindvégig hasztalan volt.

-Demoralizáltság a környezetedben.

-A statisztikára +1 öngyilkosság, csak azért rosszabb hely lesz Magyarország.

-A statisztikára -1 értelmes ember az országban.

-Halál előtt fáj.

-Elveszíted az életed.


Mérlegeld, hogy megéri-e!


Üdv.

2011. jan. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
igazuk van,ha édesanyád sem hallgat meg,és nincs is kinek ellmond a problémáid,erre a legjobb megoldás már csak a pszichológus.ne gondolj olyan őrültségekre,hogy öngyilkosság meg ilyenek :S még csak 15 vagy,előtted az élet,még kihasználhatod,és még lehetnek új barátaid,megbeszélheted édesanyáddal is a dolgokat,és meglátod,ha beszéltél egy pszichológussal,máris jobb lesz másként állni a tények elé.
2011. jan. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
67%

Öngyilkosság?? :O

Isten ments! Ezt olvasd el:

"az öngyilkosság a sátán legnagyonn hazugsága. Az öngyilkosság nem szünteti meg a problémát, hanem áthelyezi az örökkévalóságba"

Oké?

2011. jan. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!