Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hova menjek egyedül? Mit...

Hova menjek egyedül? Mit csináljak? Ennyire ronda lennék vagy mi?

Figyelt kérdés

Unatkozom, kisváros van csak a közelben, egyetlen ismerősöm van aki nem jön velem sehova. Most mi legyen?

Volt már hogy beültem a rockkocsmába, de senki le se tojt. Ott ültem egyedül órákig, ittam, lestem, játszottam a mobilomon. Nem jött senki oda hozzám. Pedig reménykedtem :(

Ti sem szoktatok odamenni senkihez aki egyedül van? Miért nem?

Lány vagyok, szőke, vékony, rocker, nem annyira ijesztő... szerintem. Velem van a baj?


2009. nov. 29. 21:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Netes társkereső hirdetéssel próbálkoztál már?
2009. nov. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Huhh,te aztán bátor vagy!Én nem mernék sehova elmenni egyedül!Mennyi idős vagy?Osztálytársaid nincsenek?Vagy munkatársaid?Vagy hogy lehet,hogy összesen egy ismerősöd van??
2009. nov. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem társat keresek hanem barátokat. Fiúk, lányok, mindegy.
2009. nov. 29. 21:59
 4/17 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok. Nem jártam eddig sehova sem, azért nincsenek barátaim, munkanélküli vagyok. Annyira unatkozok... megőrülök már -.-
2009. nov. 29. 22:02
 5/17 anonim ***** válasza:
melyik megyéből írsz :D
2009. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
? lemaradt
2009. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Heves megye. Miért? Eljössz velem sörözni?:)
2009. nov. 29. 22:05
 8/17 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nincsenek barátaid. Szerintem undorító, ha egy nő kocsmába jár, és iszik... De ez a Te "igényességed" vagy igénytelenséged. Ha barátokat kersel próbálkozz neten kersztül, igy legalább tudsz "válogatni" a felhozatalból. Arra figyelj még oda, hogy nő vagy, öltözködj nőiesen, ne acélbetétes bakancsban, és feketében járj.(ha ez nem igy van,akkor nem mondtam semmit) Én azt vallom, hogy amilyen zenét szeret az ember, nem kell hogy látszódjon rajta. Sok sikert kivánok neked!
2009. nov. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

23.07.

Lemaradt, hogy mielőbb keress munkát, helyezkedj el. Sok kapcsolatot lehet kialakitani munkahelyen, vagy munkába menetel közben is. És igy legalább nem fogsz annyira unatkozni.

2009. nov. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Neten tudod hogy lehet ismerkedni? Sehogy... mindig csak pasik jönnek azzal hogy lefeküdnék-e velük, kösz nem. Barátokat akarok csak. Valahogy nem értik meg hiába írom ki nagy betűkkel.
2009. nov. 29. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!