Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért álmodom ilyeneket és...

Miért álmodom ilyeneket és mit tegyek, hogy megszűnjenek a rémálmok?

Figyelt kérdés

Mostanában megfigyeltem, hogy csak kétfélét szoktam álmodni. Az első típus a gyakoribb, olyankor nem a főszereplője vagyok az álomnak, hanem csak "statisztája", "24. járókelője", a lényeg, hogy valaki akinek közvetlen nincs köze az eseményekhez, csupán szemtanú. Ezek rémálmok, a legkülönbözőbb témákban és MINDIG zaklatottan ébredek belőlük, ráadásul fáradtan, kialvatlanul. Sajnos egyre többször, mostanában szinte minden nap ilyeneket álmodom. Legutóbbi három álom, példának: Moziban ülök és egy francia filmet nézek, ahol az apa megerőszakolja a lányát., Kisgyerekek elszöknek éjszaka otthonról, hogy újratemessenek egy halottat, közben veszélyes helyekre mennek és ők is majdnem meghalnak., Értelmi fogyatékos fiú elkeveredik a szülei mellől a Deák téren a metrónál.

A második típus jóval ritkább, sőt érdekes megfigyelésre jutottam ezzel kapcsolatban: van egy fajta "elriasztó" funkciója... Ezek az álmok ugyanazt a témát járják körül, különböző helyszíneken. Egy volt, plátói(!!!) szerelmem jelenik meg bennük és mindig máshogy megfogalmazva, de ugyanazt mondja: meg lett volna rá a lehetőség, hogy összejöjjünk, de most már késő. Bizonyos esetekben nem konkrétan ő jelenik meg, hanem valamelyik közös ismerősünk, de ő is hasonlókat mond. Ezeknél az álmoknál az a különleges, hogy bár már 1 éve nem is találkoztam az illető fiúval, csak kb 3-4 hónapja kezdtem el álmodni vele(előtte eszembe se jutott) és csak és kizárólag olyankor álmodom, hogyha ismerkedni próbálok.:DD Tehát a legenyhébb kis közeledésre is egy ilyen álom a reakcióm és a végeredmény eddig minden esetben az volt, hogy reggelre már nem is érdekelt az adott pasi, az előző napi érdeklődés leghalványabb szikráját sem találtam meg magamban.


2014. jan. 8. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
ez bizony egy fel nem dolgozott szakítás
2014. jan. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szakítás? együtt se voltunk...:D
2014. jan. 8. 10:12
 3/3 anonim ***** válasza:
hopp, tényleg ... viszont mégsem mondtál le róla, csak azt hiszed :)
2014. jan. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!