Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rendetlen vagy? Esetleg...

Rendetlen vagy? Esetleg rendmániás?

Figyelt kérdés
Én személy szerint szeretem ha rend van a lakásban,de valamiért nem tudom megtartani és takarítani is csak hétvégén van időm.De viszont tisztaság van,csak a cuccaim szanaszét hevernek.:P Más is van így?
2009. dec. 1. 20:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én a szobámat jó ha havonta, két havonta kitakarítom, de az udvaron meg a munkámban nem tudom elviselni a rendetlenséget meg a hibát
2009. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én rendetlen vagyok, anyám betegesen rendmániás. El tudod képzelni.. Még szerencse hogy ritkán van itthon..
2009. dec. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%

Én is szeretem ha rend van, de ha anyám elpakol mindent rendesen, fejvesztve ordítok rá, mert nem találom a cuccaimat... -.-

Csak kuplerájba tudok eligazodni a holmijaim között ^.^;;

2009. dec. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ez az anyám elpakolja a cuccaim ismerős...
2009. dec. 1. 21:30
 5/15 anonim ***** válasza:

nagyon rendetlen vagyok.. minden össze-vissza..

de heti 1x muszáj összepakolnom, mert anyám hisztirikázik és inkább összepakolok 20 perc alatt mint h még 2 hétig a hisztit hallgassam..

nekem szerencsére ha el is pakol csak a ruhákat rakja el.. (mondjuk mást nem is lehet)


de ha az udvaron nincs rendben valami nagyon utálom..

igazából utálom az udvarunkat, mert szét van ba**va minden, oda nem illő dolgok vannak itt és nem tok vele mit csinálni..

2009. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Rendes vagyok de ha a szobámban rendet teszek tesóm rendetlenséget csinál,ha a konyhában akkor meg apám -.-
2009. dec. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Képtelen vagyok rendet tartani. A koszt nem tudom elvisleni, de a kupi belefér nálam. Otthon a férjem pakolja el utánam amit széthagyok,mert ő nem tudja elviselni a rendetlenséget, melóhelyen a takarítónő. Csupa férfival vagyok körülvéve az irodában, és szégyen szemre egyedüli nőként én vagyok a legtrehányabb. Sajnos a lányom is ezt eltanulta tőlem, sőt megkockáztatom, hogy ő rajtam is túltesz.
2009. dec. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
MINDEN TISZTA ÉS RENDEZETT A SZOBÁMBAN! HARMÓNIA FOREVER=) 16/L!
2009. dec. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Porszívózni néha kell, különben pedig a "rúgd odébb, ha útba' van" elvet követem...
2009. dec. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Valamelyik a kettő közül,nem???XD istenem-_-"
2009. dec. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!