Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért fogom ki állandóan a...

Miért fogom ki állandóan a tapadós embereket?

Figyelt kérdés
Barátom és barátnőm is folyamatosan rámakaszkodik, és hiába beszéltem velük erről, nem értik meg. Barátom nélkül sehova nem mehetek, különben megsértődik, minden nap ezen veszünk össze. Barátnőm meg naponta bombáz az smseivel, hogy mikor érek rá, és különbenis, már 3 napja nem találkoztunk. Nem tudom mit csináljak velük, magamra soha nem hagynak időt, ha beszélek velük sértődés van. ban olyan személyiségtípus, akire vonzza a tapadós embereket, és ha igen miért? Mit ronthatok el? :D 20/L
2014. jan. 17. 11:26
 1/6 A kérdező kommentje:
*Van olyan személyiségtípus, aki vonzza a tapadós embereket?* nem tudok írni xd
2014. jan. 17. 11:28
 2/6 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben...:) Ilyenkor legjobb ha közlöd vele, hogy te nem szeretsz mindennap ennyire összeakaszkodva lenni és szeretnél magánszférát, a legtöbb intelligens ember ezt felfogja, de én is vesztem már össze emberekkel akik képtelen voltak eljutni a gondolkodás azon szintjére, ha azt mondom nem akkor az nem. De az ilyeneket jobb keményen elküldeni, tapasztalatból mondom, mert visszaél a kedvességeddel és a türelmeddel, most is van egy ilyen "barátom", de ő nagyon vigyáz arra a bizonyos vonalra és a legkisebb célzást is megérti.
2014. jan. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dani900 ***** válasza:

Nincs olyan személyiségtípus.

Csak olyan személy van, aki ezt hagyja.


Legyél következetes. Pl: a barátod, ha nem akar elengedni, egyedül, mond meg neki, hogy fogadja el, hogy te is egy ember vagy, nem pedig a tulajdona. Azt is hozzáteszed, hogy választhat: vagy elfogadja, vagy pedig szétváltok.


Ez keményen hangzik, de csak így léphetsz tovább. És fontos, hogy meg is tedd, amit mondasz, mert különben rájön, hogy csak blöffölsz, és akkor már nem fog hinni neked, akármivel fenyegetőzöl.

2014. jan. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Igazatok van mindkettőtöknek, 2. már sokat gondolkoztam azon amit írtál, csak egyszerűen félek ettől, mert nem akarom elveszteni, szeretem, csak vele ellentétben nekem vannak rajta kívül is dolgok az életemben. Nem is értem, neki hogy nincs szüksége egyedüllétre soha.
2014. jan. 19. 21:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem hogy örülnel annak hogy ő mindig veled akar lenni amikor a szabadideje engedi....
2014. febr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Bár nem mai a kérdés, de hátha valakinek hasznos lesz a válaszom:


Azért tapadnak rád az emberek, mert nincsenek énhatáraid, Kérdező.


Mi lett veled azóta? Remélem változott a hozzáállásod.

2021. jún. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!