Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az ha egy nő férfisz...

Miért van az ha egy nő férfiszakmát tanul ki egy iskolában, vagy férfiszakmában helyezkedik el, azt állandóan szívatják, lebecsülik?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 22:26
 1/7 A kérdező kommentje:
*férfi szakmában
2013. jún. 11. 22:26
 2/7 anonim ***** válasza:

mert nő

hülyeség az egész.. amúgy konkrétan milyen férfi szakmára gondolsz?

2013. jún. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Asztalos,Kőműves,Festő,Autófényező,Elektronikai Műszerész meg ilyenek.. ÉS MI VAN AKKOR HA NŐ??
2013. jún. 11. 22:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért szivatják?


A műszerésszel nincs semmi gond. A többivel is csak azért talán, főleg a kőműves, mert esetleg nagyobb fizikai erőre is szükség van.

2013. jún. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De azért mert nő,miért kell lenézni,bunkózni vele,st alázni ott ahol lehet??
2013. jún. 11. 23:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom felfogni én sem... ezt szereted, akkor miért ne? Hülye parasztok, akik emiatt lenéznek! :)
2013. jún. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát konkrétan a tanárok,és a fiúk is szívattak,beszólogattak és ott aláztak ahol tudnak... Pedig szerintem nem adtam rá okot..
2013. jún. 11. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!