Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki vagyok én? (Lentebb kifejtem)

Ki vagyok én? (Lentebb kifejtem)

Figyelt kérdés
Nem járok discoba, nem szoktam úgy szórakozni, mint más, nem iszom alkoholt, semmi káros szenvedély. Ezzel szemben szeretek eljárni rock, jazz, blues, musical, swing, country vagy bármilyen más élőzenei koncertekre. Ilyenkor szeretem magam körül az embereket, jó közösséget alkotni. De mégsem viselkedem úgy, mint ők. Néha szeretem a közösséget, de időnként annyira idegesít, mikor azt kell látnom, hogy semmi közös nincs bennünk. Időnként embergyűlölővé válok, időnként nagy szükségem van a szeretetre és az emberi kapcsolatokra. Régi filmeket nézek, könyveket olvasok. Soha senkinek nem ártottam, még a piros lámpán sem mentem át. Nem került sor verekedésre. Gyenge voltam bizonyos helyzetekben, amiért nagy árat fizettem. Szép dolog a vallás, de sosem tartoztam sehová. Idegesített, ha másnak nem ugyanaz a véleménye valamiről mint az enyém. Magyarán szólva nem tartozom sehová, de kellene? Milyen lépéseket kellene tennem azért, hogy be is fogadjanak az emberek és meg tudjam őrizni főbb személyiségjegyeimet?
2014. jan. 18. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

első kérdésre: megválaszoltad

másodikra: nem feltétlen

harmadik: nemtom

2014. jan. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Olvass önismereti könyveket. Csernust ajánlom, gyengeség ellen nagyon jó, választásra sarkall. Egyébként meg nem mindig kell valahova tartozni, van aki nem birka jellem, bár sokunkban erős a késztetés, sokan kutatták ezt már :) Olvass olyasmit ami gondolkodtat, vagy keress olyan klubokat, köröket, ahol ilyesmiken vitáznak, de mondjuk nem akarnak neked eladni semmit mellé :)
2014. jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ui.: az emberek nagy többségében sötétek és/vagy hülyék. Ki se látnak a fejükből, csak tévelyegnek összevissza. Légy magaddal őszinte, az már egy szinttel feljebb van, mert sokan ebből a sötét masszából még okoskodnak is, és ugye van különbség, ha az okos hülyéskedik vagy a hülye okoskodik... ha a hibáidra rálátsz és nem vetítesz magadnak róluk, az már jó. Nem kell a többihez hasonlóvá válni, nem az a cél, az csak kapaszkodó. Volt még egy könyv, akárhány éves vagy, tele lesz aha-élménnyel: Bruno Bettelheim Az elég jó szülő c. könyve. Nem egyszerű könyv de nagyon jó. Akkor még ott van A Viskó, vallástól függetlenül elég ütős. Gondolkodtató... és ez a lényeg: gondolkodni. Ma kevés ember csinálja, viszont folyton pofáznak :/ pedig legalább minimálisan össze kéne kötni a kettőt.
2014. jan. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is ilyen vagyok, ha ez megnyugtat. Kivéve a piros lámpás történettel! :)

Én se tudom mit kellene csinálni. :(

2014. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!