Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csalódok minden emberben...

Miért csalódok minden emberben az életemben?

Figyelt kérdés
Kedves, aranyos nőnek tartom magam mégis minden emberben csalódnom kell. A párkapcsolataim sem sikerülnek úgy mint ahogy kellet volna. Pedig én minden beleadtam. A munkahelyemen is ugyanez van. A főnököm agyon dicsér hogy milyen jó vagyok a munkámban, de a hátam mögött meg egy másik munkatársamat dicséri agyon, engem meg lejár.
2014. jan. 28. 20:53
 1/5 dani900 ***** válasza:
75%

Mert másoknak akarsz megfelelni.

Egyrészt úgysem fog soha sikerülni, másrészt ilyenkor azt felejted el, hogy önmagadnak kéne megfelelned.

2014. jan. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak egész életemben azt veszem észre hogy az embereknek én soha nem leszek jó, mindig mások felülmúlnak engem.
2014. jan. 28. 21:01
 3/5 dani900 ***** válasza:

Figyelj, nem isten vagy, hanem ember.

Ahogy a többi is. Sok hibával.Sok jó tulajdonsággal.


Egyáltalán miért gondolod, hogy mindenki jobb nálad?

2014. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A szüleim is mindig csak a tesómat dicsérték világ életemben. A párkapcsolataimban is mindig kedves, megértő vagyok, de még sem vagyok jó 2-3 hónap után mindig otthagynak. A munkahelyemen is mindig mások jobbak tőlem.
2014. jan. 28. 21:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Én csak a nőkkel vagyok így, férfi létemre.


Ez van. Szoksz vagy szöksz.

2014. jan. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!