Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez szerintetek normális dolog?

Ez szerintetek normális dolog?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elég sablonos a kérdés, de nem is körítek sokat. normális ha 23 évesen sosem volt még senkim, de soha nem is volt kilátásban se. elég válogatós vagyok, de csak azért nem akarok összeállni valakivel, hogy legyen valakim. Szerintem még ráérek. Viszont mások szerint iparkodhatnék vagy valamit csinálhatnék, mert már lassan nyugdíjas leszek.
2014. jan. 30. 21:03
 1/2 anonim válasza:

Szerintem ráérsz még.

Talán csak az igazira vársz azért nem volt senkid, másnak pedig kallanak a kalandok is azért van mindig más.

2014. febr. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szintén ennyi idős vagyok és még nekem sem volt senkim. Az emberek többsége szerint ez nem normális. 23/F
2014. febr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!