Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egész nap zombi vagyok, este...

Egész nap zombi vagyok, este meg felpörgök? Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Tudom hogy tök normális, hisz' másnak is van ilyen. De miért van az, hogy napközbe zombik vagyunk, majd' elalszunk az órákon, itthon nem tudunk tanulni a fáradságtól, mikor géphez kerülünk meg feküdni kéne akkor meg felpörgünk? Miért? Tudtommal ébredés után kéne a legaktívabbnak lennie az agyunknak. Én személy szerint nem iszok semmit a vízen kívül, és nem vacsorázom. Szóval semmi sem tud feldobni.
2014. febr. 5. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Jarj edzeni!
2014. febr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Alvási zavarod van nagy valószínűséggel.

Nem elég pihentető az alvásod

Nem alszod ki magad

2014. febr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Mihály (S válasza:

Az amikor géphez kerülök szitu a baj! ugyan is észre sem veszd hogy telik az idő van egy olyan pont amit ha át lépsz nem vagy fáradt! ez nem csak az agynak megterhelő de hanem a testednek is nem mellesleg kimerültség cukorbetegség kiváltó oka is lehet!

Igen járj edzeni napi 8 óra alvás kell! 8 9 fele aludni kell nem gépezni

2014. febr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De 8, 9 fele egyszerűen nem tufok elaludni. Tegnap is 22:30-kor már aludni akartam, és csak éjfélre tudtam elaludni. Most is zombi vagyok.
2014. febr. 6. 06:38
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem azért vagy zombi, mert nincs veled akit akarnál hogy veled lenne, este meg elmúlik ez az érzés mert mással lefoglalod magad.


de ne konkrétan zombiságban keresd a hibát :D


mellesleg akkor vagy kipihenve, ha nem úgy ébredsz hogy majd kicsattansz úgy pörögsz. Hanem akkor ha alig tudsz felkelni!

2014. febr. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Walking Dead.
2014. febr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!