Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Nagyon kellemetlen...

Mit tegyek? Nagyon kellemetlen helyzet.

Figyelt kérdés
Öt vagy hat éve ismerem őt, hamar összebarátkoztunk és a mai napig úgy vagyunk elkönyvelve, mint "legjobb barátnők". Való igaz, sülve-főve együtt voltunk, de ő már a kezdetek kezdetén is gonosz, lekezelő volt velem néha. Idővel ez csak fokozódott. Nem tudom, miért maradtam vele, átkozom magam, amiért nem hagytam ott már évekkel ezelőtt. Lett volna rá okom és lehetőségem, bőven. Az idióta humorunkon kívül gyakorlatilag semmi sem tartott, tart minket össze, talán csak a megszokás. Én pedig ostoba voltam és naiv, korábban azt hittem, ő amolyan bizalmasom, és újból meg újból rábíztam olyan információkat magamról, amiket nagyon, de nagyon nem kellett volna. Ő megváltozott. Borzasztóan. Bár, lényegében mindig is kiállhatatlan volt. Most jutottam el arra pontra, hogy nem bocsájtok meg neki többször, végérvényesen, száz százalékban undorodom ettől az embertől és az ostobasággal, amit képvisel. De mint írtam, tud olyan dolgokat, amiket nagyon nagyon nem kellene. Hülye voltam, tudom, és ez jó lecke, és nyilván nem itt kellene kérdeznem, de... mégis mi a jó fenét csináljak? Tanácstalan vagyok.

2014. febr. 18. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:
74%

Külső személők előtt legjobb barátnők, közben meg most már "undorodom tőle". Nem gondolod, hogy kissé sok itt a szélsőség? Ha alapvetően nem jó embernek tartod, akkor mégis miért árulsz el neki bármit is magadról? Miért nem építed le szépen?


Nem is értem az embereket, ilyen egy barátságban nem fordulhat elő. Nekem nagyon kevés barátom van, de értük tűzbe tenném a kezem.


Hagyd szépen leépülni a dolgot, sorvadjon el a kapcsolat szépen lassan magától!

2014. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!