Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak az öcsémmel, ha...

Mit csináljak az öcsémmel, ha látom rajta, hogy kicsit akarja, de annyira nem?

Figyelt kérdés

tavaly belekezdtünk egy youtube csatornába, amit 2en csinálnunk, én vagyok az idősebb és én csinálom a meló részét, ő inkább szereplő..


de nagy gond van, ugyanis mindegyik videónál nehéz rávenni, hogy szerepeljen, viszont ha kihagyom egy videóban és más haverral csinálom meg, mindig mondja, hogy "ez nem jó, ne csináljuk, mert ennek így nincs értelme" ..én meg mondom neki ezt állandóan, de visszaválaszol és mondja, hogy "így nincs értelme"


és nagyon idegesítő, mert eszerint vagy azt kell hallgatnom mikor videózunk, hogy "már nincs kedvem, jaajjj még ezt is, azt hittem nem tart ilyen sokáig a videózás", vagy azt, hogy "ennek így nincs értelme, arról volt szó, hogy ketten csináljuk"


20f, ő 13 éves, nagyon nem ideális, sokkal jobb lenne ha idősebb lenne, de ez van



2014. febr. 20. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván májnkraftról van szó. Felesleges erőltetni.
2014. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bazze előző elloptad a gondolatom. XD
2014. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2014. febr. 20. 22:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Elcsépeltebb ötletetek nem volt?

Gondolom a Game Day Irodáról sikerült lekoppintani. :D

2014. febr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyenek a kamaszok! Nem tudsz mit tenni ellene, csak bírd ki valahogy (ha lehet a szekálása nélkül), és ennyi.


Jah és lett +1 feliratkozótok. :)

2014. febr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

GameDay iroda most hallom először, de egy gémpléjjel foglalkozó csatornához hasonlítani szerintem kicsit erős


nem tudok, ezért kérdeztem valaki aki hátha tud, de azt hiszem, marad az elfogadás akkor..pont nem reklámnak szántam, ha már ebben a témakörben kérdezek,de jó érzés, hogy akadnak hasonló humorkodású emberek :D

2014. febr. 20. 22:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Próbáld kideríteni, hogy ő mit szeretne. Gondolom valamivel nem elégedett. Lehet, h csak nem érez motivációt: ne azt mondd neki, hogy "Gyere, csináljunk videót", hanem azt, h "Képzeld, tök jó az értékelése a videónknak, kéne csinálni valami újat, de nem tudom, mit." Várj egy kicsit, aztán kérdezd meg: "Nincs ötleted?"

Nekem ez szokott beválni a tesómmal.

27/F

2014. febr. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!