Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 16 évesen kell dolgoznom?...

16 évesen kell dolgoznom? Haszontalannak érzem magam (lent)

Figyelt kérdés
Haszontalannak érzem magam.Egyik osztálytársam is megbukott,abbahagyta az iskolát és kint dolgozik az erdészeten.Én meg eddig kb.kétszer mentem el apámmal dolgozni(fúrni,vésni,,gipszet keverni,segíteni pakolni),amikor csónakot építettünk,akkor segítettem még fát fűrészelni,festeni,lett rá csinálva fából puska és fából lőszerek,azt én fújtam be akrilfestékkel,kétszer voltam fát vágni a nagybátyámnál,1szer gereblyézni,párszor segíteni gyümölcsöt szedni.Meg a műhelyben dolgoztam párszor,de azt inkább gyakorlásnak nevezném.Meg amit az iskolában kellett csinálni,székeket pakolni stb.De pl.iskolában is nehezen érvényesülök,tesiórán is amikor ki kell valamit pakolni,mindig elszedik előlem.Szerintetek is túl keveset csináltam eddig?Vagy már elmondhatom magamról,hogy csináltam valamit?

2014. febr. 27. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért keményen dolgozol hallod-e én eltörpűúlnék melleted !
2014. febr. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!