Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért érdemes életben maradnom?

Vad-Ász kérdése:

Miért érdemes életben maradnom?

Figyelt kérdés

--Haverokkal összevesztem

--legjobb lányhaverommal is összevesztem

---egyik se akar kibékülni---

//

iskolában mindenki utál,mikor semmi rosszat nem tettem nekik.

-elgondolkodtam már az öngyilkosságon(próbálkoztam is,csak nem volt erőm megtenni).

naponta többször van hangulatingadozásom(elég nagy kilengés),egyik percben jajjdevidámvagyok utána meg lekapcsolok és jön a depi,majd valamivel később megismétlődik--ez akkor van ha társaságban vagyok.

ha egymagam otthon egész nap rosszul érzem magam,mikor nem is vagyok beteg.



2014. márc. 1. 18:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Család ? Sprtolj az segít !
2014. márc. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
Mert jönnek még szebb napok.(ha tudsz olyat amivel mást felvidítasz,tedd meg és te is jobban leszel)lehet hogy "vattacukor-ul"hangzik,de ha egyszer ráérzel az ízére,már érteni fogod...és tuti jobban leszel.
2014. márc. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy érdemes?
2014. márc. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

2.válaszoló

---én is ebben hittem hogy jön még jobb is,,jött is csak pont az szaródott el ami jött és ujból nincs semmim.

1.válaszoló..a család..há most jólvan,,,de azonkívül valami?

---

sportolni sportolok,de elveszett az erőm is,kedvtelen lettem

2014. márc. 1. 20:37
 5/17 TheHope ***** válasza:
Én régen pánikbeteg lettem miután kiderült,hogy van egy betegségem. Rám járt a rúd rendesen. Úgy éreztem az égegyadta világon minden összejött,Nekem meg befellegzett. Aztán elkezdtem olyan tevékenységeket csinálni amikkel ment az idő,mert azt mondták Nekem,hogy idővel jobb lesz. Elkezdtem homeopátiás szereket szedni. Teltek múltak az évek,javulgattam szép lassan,aztán elkezdtem meditálni,verset írni. Nem azt állítom,hogy manapság már nem tör rám hangulat ingadozás,de a mai világban a sok stressz meg gond között ez mindennapos egy ember életében szerintem. Akárhogy is,először egy kapaszkodót kell keresned. Bármi jó kapaszkodónak,egy személy,egy dolog,amit szeretsz. Bármi. Ha ez megvan kezdj el stresszoldást,lelki nyugalmat kialakítani. Erre amiket ajánlok: Komolyzene (bizonyítottan boldogság hormont termel és növeli az intelligenciát is),versírás,könyvolvasás,mozgás,vígjátékok,meditáció,rajzolás,homeopátiás szerek használata és KÜZDENI AKARÁS,HIT. Önismeretet is alkalmazhatnál. Csak ülj le egy papírral és próbálj meg 50 pozitív tulajdonságot leírni magadról. Nem megy elsőre? Nekem sem ment. Rakd el a papírt és másnap vedd elő,amíg meg nem lesz az 50. Ha ez kész utána írj hála listát. Minden nap írj le egy olyan dolgot,ami miatt érdemes volt felkelni és köszönj meg 1 dolgot amid van. És a legfontosabb....tartsd észben,sosem vagy egyedül :)
2014. márc. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Már nincs kapaszkodó

(sportolok de az nem kapaszkodó)

...

a jo tulajdonságosat próbáltam....semmit nem tudtam irni(1 hónapig próbáltam)

----az életem pocsék...eddig abban a hitben voltam,hogy idővel minden jobb lesz,jobb is lett de el is sz@ródott és most mégrosszabb...

2014. márc. 5. 17:56
 7/17 TheHope ***** válasza:
Sosem túl késő új kapaszkodót keresni. Sokan vannak ebben a helyzetben,mint Te (sajnos). Az élet mindenkit megvisel,csak épp máshogy. Tessék kipróbálni új dolgokat. Nekem is nehéz az életem és nem tudhatom,hogy pontosan mit élsz át,de annyit tudok,hogy mindenkinek a saját gondja a legsúlyosabb. Már én is voltam lecsúszva,nem is egyszer. De épp ez az ami később megtanít értékelni a jót,mert az életben minden tanít,de leginkább a "rossz". Úgyhogy kitartást kívánok és remélem rendbe jössz. :)
2014. márc. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

kössz szépen...

Ha lehetne a továbbiakat priviben beszéljük :/

2014. márc. 5. 18:36
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy családtagom lett öngyilkos. Ha valamiért a szeretteidért nem teszed meg. Mert az ő életükben örökre sebet ejtesz. Később pedig rájössz hogy az amit most hatalmas bajnak érzel, semmi. Én minél idősebb leszek, már tudom hogy ha épp nagyon szar és depis vagyok, az majd úgyis elmúlik, mert az élet ILYEN! Ha nem találod értelmét az életednek, keresd! Mindenki más is ezt teszi.
2014. márc. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

kössz a segitséget...de nem látom a fényt.

Nem tudok pozitív lenni. :'(

2014. márc. 12. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!