Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szomorúság helyett miért csak...

Szomorúság helyett miért csak haragot tudok érezni?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom sosem voltam szomorú, bármilyen szomorú dolog történt velem csak dühös lettem, néha féktelen haragra gerjedtem.

Egyértelműen vannak olyan helyzetek, amikor bármilyen normális ember szomorú lenne - pl.: valami nem úgy sikerül ahogy szeretném, meghal egy közeli rokonom, elutazik sok időre egy barátom - én mégis csak mérges tudtam lenni, magamra, másokra és úgy egyáltalán a világra, de olykor meg se tudtam volna nevezni a dühöm célpontját, párszor az okát se. Rendszeresen sportolok, de az sem segít.

Változtatni nem tudom, hogy szeretnék e rajta, de kíváncsi vagyok mitől lehet és más is van e így ezzel.



2014. febr. 25. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez van, mit csináljak vele? Élj vele együtt :P
2014. febr. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kolerikus vérmérsékletű vagy.. az élményeket hagyd egy kicsit hatni, ne rögtön reagálj, egy kicsit mélyedjen el a felszínről "fecseg a felszín, hallgat a mély"

- ez szerintem azért jó, hogy ne legyünk felszínesek

2014. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!