Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mik voltak életed fordulópontj...

Mik voltak életed fordulópontjai, amire sohasem számítottál volna?

Figyelt kérdés

Mik voltak életed fordulópontjai, amire sohasem számítottál volna?

Értem ezalatt bármit... egy diploma, amit sosem reméltél volna... egy visszautasítás, amiből mégis lett valami...


2014. márc. 5. 12:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Hűűűű jópár ilyen volt. Az igazi fordulópontok totál spontán ötletből jöttek. Nagyon megtanultam, hogy

ha valambe belegondolsz, és azt mondod "á hüyleség" akkor azt kell megcsinálni. :)

Pl: Regisztráltam a randivonalra. Alig több mint egy hónap múlva rám irt egy lány. (ő a feleségem)

Elküldtem egy szakmai cikket egy újságnak hirtelen ötletből. -> Rovatvezető lettem.

Elküldtem az önéletrajzomat olyan cégnek is, ahol "á ide tuti nem vesznek fel". 3 évig dolgoztam ott.

És sorolhatnám. Mind-mind hirtelen ötlet volt, és ha brazil sorozatokkal kinoznak sem gondoltam volna arra, hogy bejöhet.

Azt szoktam mondani, az élethez bátorság kell. Soha nem tudod melyik jön be, és mi lesz belőle.

2014. márc. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Dowd, te olyan laza vagy *-*
2014. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

#2


Miért is? Ezt azért nem hinném :)

2014. márc. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Dowd!

Rádírt a feleséged a randivonalon? :)

2014. márc. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

#4


Igen, ő talált meg engem.

2014. márc. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Hát egyetlen egy volt,ami ilyen volt.Az,hogy jelentkeztem anno egyetemre,és azt hittem nem vesznek fel oda ahova szerettem volna,és végül sikerült.Azóta is oda járok,és teljesen jó a dolog.

Az élet összes többi területén semmi ilyen nem történt,csak a szart kapom mindig az arcomba,se egy barátnő nem jött össze,a barátaim is mind széthullottak,elköltöztek.Azóta egy senkinek érzem magam,semmi nem jön össze szinte a tanulmányaimon kívül.

22/F

2014. márc. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
dowd felesége engem is megtalált ;)
2014. márc. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#7

Erősen kétlem, hogy ugyanaz a személy :D

2014. márc. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
0%

Dowd!


Lödd fejbe magad

2014. márc. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
h olyanba szerettem bele, akibe nem szabadott volna, és amitől teljesen más ember lettem, mint aki voltam, és ez kikészít idegileg.
2014. márc. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!