Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Melyiket választanátok?...

Melyiket választanátok? Betegnek lenni de mégis boldog. Vagy egészséges de boldogtalan?

Figyelt kérdés

2014. márc. 17. 08:51
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
Kérdező látszik, hogy mennyire negatívan és irigyen kezeled az itt lévő válaszokat... Szerintem itt árulod el magad, hogy nem vagy boldog, csak nyomod magad a boldogság felé, de nagyon nem éred el! Az igaz, hogy minden fejben dől el, de itt szoktak nagyon sokan csapdába esni, mert magukba beszélnek dolgokat, és elhiszik, hogy velük ez megtörtént, pedig nem! NAGYON NEM! Ezután jön az elég komoly depresszió, miután ráébred az egyén, hogy magának torzította a tükröt! Kérdeésedre pedig: A boldogsághoz nagyon keveset kell tenni, ha jó ember vagy!! Egészségért pedig erőn felül is "munkálkodhatsz", nem biztos hogy eléred! Úgyhogy egészséget szeretnék inkább, mert az a boldogság egyik alappillére!
2014. márc. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim válasza:
Jó kérdés. Az én pozitív hozzáállásom mellett igazából el nem tudom képzelni, hogy lennék egészséges, de boldogtalan. Ha mégis elkerülhetetlen lenne, hogy egészséges csak akkor lehetek, ha boldogtalan is, akkor inkább a "beteg, de boldog" esetet választanám.
2016. jan. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!