Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak a negatív...

Mit csináljak a negatív gondolatokkal és, azzal, hogy kényelmetlenül érzem magam társaságban?

Figyelt kérdés
Mostanában azt veszem észre magamon,hogy csak otthon szeretnék lenni egyedül,olvasni és filmezni,mert paranoiás vagyok a külvilággal szemben,mindig azt hiszem,hogy épp valaki rólam beszél meg ilyenek.Az osztályunkban az emberek nagyon ítélkezőek,és még a legaranyosabb embererknek is a hátuk mögött leszólják a haját/ruháját/valamit amit mondott,stb. Ezért jogosan feltételezem azt,hogy velem is ugyanezt csinálják és ez megfojt. A másik baj meg,hogy én nem vagyok ítélkező,de mostanában csak úgy eredendően elkezdtem utálni az embereket.Az olyan stílusúakat,akik nem tetszenek,utálni zenei ízlés miatt,öltözködési stílus és ilyenek alapján. És tudom,hogy ez nagyon rossz,de nem tudom mit csináljak,régen szerettem mindent és mindenkit a világon.Segítsetek,utálom,hogy negatív ember vagyok. 17/l

2014. márc. 19. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Neked csak egy fiúra van szükséged...:)
2014. márc. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!