Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyire gáz egy fiúnak az,...

Mennyire gáz egy fiúnak az, ha nem néz meg 16/18 éven felülieknek szánt filmet, mert, felkavarhatja, és elsírja magát rajta akár? Mint pl egyes durva drámáknál? Vagy nem tud aludni utána?

Figyelt kérdés
nagyon gázos???
2014. márc. 21. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem "gáz" lehet,hogy volt,történt vele valami ami felkavarta..
2014. márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és ha ez a fiú 20 de semmi nem történt vele, csak érzékeny?
2014. márc. 21. 20:51
 3/6 anonim ***** válasza:
nem gáz, attól függ milyen lelkiállapotban vagy. és mennyire vagy érzékeny.
2014. márc. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
áh én sosem bírom a 12 karikásnél rosszabb filmeket.
2014. márc. 21. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de szerintem az ember tudja edzeni magát ilyen téren. Én pl 15 éves korom fele elkezdtem nézni a Dexter-t (sorozat gyilkosról szólo show). Az első rész rögtön egy elég durva jelenettel kezdődött, de aztán csak rávettem magam, hogy továbbnézzem. kb 2 epizód után már teljesen megszoktam a durvulást, azóta igazából más keményebb filmeken sem parázok (bár még mindig nem vagyok egy horror fan). Szerintem a Dexter kifejezetten alkalmas lehet erre a célra, mert habár meglehetősen morbid, de mégis egészen könnyed, igazából így, ahogy visszagondolok rá, egészen vidám lesz a hangulatom XD Szóval esetleg egy próbát te is tehetsz ha gondolod.
2014. márc. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Régebben elég sok véres filmet néztem, és mára már megcsömörlöttem tőle, úgyhogy nem vagyok hajlandó ilyeneket nézni. Viszont a drámákat, szerelmi történeteket szeretem, ilyeneket érdemes nézned, még ha meg is ríkatnak. Én is szoktam könnyezni időnként filmeken. Vannak finomabb lelkületű férfiak is. Örülök, hogy az vagyok, nem valami tahó macsó.
2014. márc. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!