Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért lehet hogy ha megeröltet...

Linkoln kérdése:

Miért lehet hogy ha megeröltetem magam pl durva foci, utána egész nap érdekesen erősen fáj a fejem?

Figyelt kérdés

Nem káros ez kissé? Sportos vagyok mégis, iszonyú, és mindig, pl egy cooper után biztos lehetek benne hogy fájni fog pár órára rá. Vagy egy foci meccs ahol sokkat és gyorsan futok.

Ha fejbe is rúgnak akkor biztos hogy fájni fog, és hamarabb és erőteljesebben fáj.


2012. dec. 10. 19:10
 1/4 anonim válasza:
ez azért van mert leesik a vércukrod vagy pedig magas a vérnyomásod minden meccs után cooper után egyél egy fehérje szeletet
2012. dec. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ajaj, nem hangzik jól. A vércukrom éppen a határeseten stagnál 6 körül. A vérnyomásommal nem hiszem hogy nagy baj lenne, báár, érdekes az biztos, mert rendszeresen sportolok még is a pulzusom lassan ereszkedik le. Nagyon lassan.

De miért órákkal késöbb üt ki?

2012. dec. 11. 13:30
 3/4 anonim válasza:
sajnos nem tudom de szerintem menj el orvoshoz!
2013. jan. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem tudom a választ.

Éppen azért jöttem ide, mert hasonló bajjal küszködök, hátha olvasok valami hasznosat.

Átfutottam a Galyatetőről a Kékes tetőre meg vissza életem legszebb napján.

Valami teljesen kimerült, de nem az izomzatom, mindenre képtelen voltam. Még feküdni sem volt kedvem, sem olvasni, fel-alá járkáltam a szobában, és szenvedtem. Hasonló sokszor előfordult velem az életem folyamán, csak egyre kevesebb mozgás elég, hogy így érezzem magam. A vérnyomásom rendben, a vércukrom állását nem ismerem. De ilyenkor mintha semmi nem segítene, csak várnom kell, míg elmúlik.

2020. máj. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!