Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az normális ha már egyáltalán...

Az normális ha már egyáltalán nem fáj a vagdosás?

Figyelt kérdés
Nem is érzem, pedig elég mély sebeim vannak...
2014. márc. 22. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
inkább aludj
2014. márc. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35%

Kellene egy csoport, ahol az ilyen emberek beszélgethetnek.


Ok. Te valószínűleg egy 14 év körüli lány vagy, akinek szüksége van figyelemre. Nagyon szeretném érteni, hogy pontosan miért teszed ezt. Elfogadom, hogy van egy ilyen probléma, és sok emberen "segít?", de valahogy mégse értem. Nyilván te se érted magad.


Szeretnék mindenkinek segíteni, aki ettől szenved. Szeretnék neked is segíteni.


Nem azért írtad ki ezt a kérdést, mert nagyon kíváncsi vagy, hogy a random válaszolók igent vagy nemet mondanak a kérdésedre. Azt szeretnéd, hogy valaki észrevegyen, azt szeretnéd, hogy valaki segítsen.


Elmondok neked valamit. Ne hidd azt, hogy ezzel azt akarom kifejezni, hogy okos dolog, amit csinálsz, de buta lányok soha nem vágják magukat. Te intelligensebb vagy az átlagnál, csak vannak problémáid. Én ismerek néhány ilyen lányt, és ők zseniálisak. Szerintem benned is hatalmas a potencia, csak össze kell szedned magad. Tudom, hogy nehéz. Ez nagyon nehéz, és nem is érthetem, hogy mennyire az, de hidd el, hogy bármire képes vagy, csak légy erős.

2014. márc. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%

Hátha az előző válaszoló téved, és te igazából tényleg csak azért írtad ki a kérdést, mert igen vagy nem válaszokat szeretnél kapni. Szóval... igen, normális ha nem fáj!


Na de a viccet félretéve: AZ ELŐZŐ VÁLASZOLÓNAK TELJESEN IGAZA VAN!

2014. márc. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akarsz beszélgetni?

hasonló problémáim vannak.

2014. márc. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én csak a kérdésre szeretnék választ kapni! Ha fel akarnám hívni magamra a figyelmet azt nem így tenném...
2014. márc. 23. 17:04
 6/6 anonim válasza:

Most miért bántjátok? Csak feltett egy egyszerű kérdést.

Kérdező, kérdésedre válaszolva: az,hogy mennyire fáj, attól függ mivel csinálod:) Amikor pengével vagdostam magam akkor szétvágtam az egész kezem , de nem éreztem semmit.

Viszont most már más módszerem van,az legalább fájdalmas.

2014. márc. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!