Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Falcolás, vagdosás, vésés,...

Falcolás, vagdosás, vésés, normális?

Figyelt kérdés
Nyáron haragudtam a barátomra és belevéstem egy darab fával a combomba azt h KÖCSÖG. nem tudom miért de utána jobb lett. most megint elkezdtem belevéstem a karomba h LALA és jó érzés volt. most pedig a hegyezőmből kiszedett pengével vágdosom a kezemet... ez normális? a szüleim elváltak, anyukám minden hétvégén elmegy a pasijához és egész hétvégén nem látom, az apám már nem tudom mikor ment el (kb 1 hete) és nem tudok róla semmit, de nem baj utálom , annyira h el sem tudjátok képzelni... lehetnek ezek kiváltó okok a vésési, fájdalomérzeti mániámra?
2012. jan. 6. 07:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%

Én is pengézek... meg egyéb dolgok. Semmi nagy dolog nincs benne,de úgyis jönnek majd a többiek akik:" keres fel egy pszichológust" címmel fognak nyaggatni. Ha jó esik csináld.

18/L

2012. jan. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt olvasd el, és mindenképpen fordulj szakemberhez, pl. az iskolapszichológushoz, ha van.

2012. jan. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
32%
Nem, nem normális. Beteges hajlam.
2012. jan. 6. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
De bezzeg a ciki,alkohol,szex, meg az ilyen szarok,nem betegesek ,igaz?
2012. jan. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
dedós dolog
2012. jan. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
47%

Csináld csak nyugodtan, csak aztán nehogy egy ütőeret találj meg.

Mellesleg szuper lesz, mert sehová nem fognak alkalmazni, és nyáron is mászkálhatsz hosszú cuccban...


Ja, létezik olyan, hogy pszichiáter és családterápia - egyébként igen, az otthoni dolgok miat bántod magad.


Még valami: szerinted normális?

2012. jan. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%
Betegek vagytok.
2012. jan. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
8%
Ezt már kérdezted pár napja, nem? Mit szeretnél, mit írjunk rá? De tényleg, szívesen beszélgetek erről, csak kérdezz akkor valami konkrétat. Amúgy kb az első válaszolóval értek egyet.
2012. jan. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
keress fel egy pszichológust
2012. jan. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem nem kell pszichológus. Vágjon mélyebbre, hogy elvérezzen és kész.
2012. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!