Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi van velem? Nagyon fura.

Nagy Melittaa kérdése:

Mi van velem? Nagyon fura.

Figyelt kérdés
Sokszor úgy viselkedek mint egy idegbeteg,olyan mintha követnének,figyelnének..Szeretek sírni,mikor nem látnak..Imádom magam vágni..(mert valamiért nyugtat.)..El akarok itthonról szökni meg stb..anyám szerint Pszichopata vagyok,és ezért Pszichológushoz akar vinni(el is fog)...Szeretek be zárva a sötétben, 4 fal közt feküdni,és közben gondolkodni...Mitől lettem ilyen?..Ez nagyon fura nekem..
2014. márc. 25. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A pszichológus bácsi/néni néha segíthet. Nem árt, meg ha elmész.

....

Pszichopata nem vagy. A pszichopaták azok, akik betegségük miatt másoknak ártanak. Szerintem egyszerűen csak depressziós vagy némi üldözöttségmániával.

2014. márc. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg rád férne a segítség. Hallgass anyukádra és legyél együttműködő a pszichológussal, mert nem vagy teljesen százas.
2014. márc. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha elmégy, beszélgetsz vele, abból semmi gond nem lehet. Viszont az is tuti, hogy a tinik 80%-a átesik ezen a perióduson.
2014. márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Agyadra ment a rhibanckodás.
2014. márc. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!